26-latkowie mknęli blisko 200 km/h! Policja zadbała o to, aby nie wsiedli już na jednoślady

OnetraceMOTOŚWIAT

26-latkowie mknęli blisko 200 km/h! Policja zadbała o to, aby nie wsiedli już na jednoślady

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wystarczyła chwila nieuwagi, aby motocykliści zakończyli nie tylko podróż, ale przede wszystkim życie.

Jaki olej wlać do motocykla? Podpowiadamy
Setki nowych jednośladów trafią do policyjnej drogówki!
Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach. 34-letni motocyklista zginął na miejscu…

Mundurowi z wydziału drogowego w Koluszkach natknęli się na dwóch, poruszających się zdecydowanie zbyt szybko, motocyklistów na Drodze Krajowej numer 12. Pomiar prędkości wykazał, że przekroczyli ograniczenie prędkości aż o 124 km/h!

Motocykliści jechali zdecydowanie za szybko? To łagodne określenie na wybryk dwójki mężczyzn, którzy wpadli w ręce drogówki. Podczas rutynowego patrolu, funkcjonariusze z komendy w Koluszkach zauważyli rozpędzonych motocyklistów poruszających się w kierunku Piotrkowa. Nie zważając na obowiązujące na tym odcinku drogi ograniczenie do 70-tki, pędzili aż 194 km/h. Co gorsza, nie zwalniali nawet przed przejściami dla pieszych.

Mundurowi natychmiast wkroczyli do akcji. Jak się okazało, jednośladami kierowali dwaj 26-latkowie. Na domiar złego, jeden z nich nie posiadał uprawnień do prowadzenia motocykla, a drugi miał je wkrótce stracić. Mężczyźni zostali ukarani trzema mandatami karnymi.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.