26-latkowie mknęli blisko 200 km/h! Policja zadbała o to, aby nie wsiedli już na jednoślady

OnetraceMOTOŚWIAT

26-latkowie mknęli blisko 200 km/h! Policja zadbała o to, aby nie wsiedli już na jednoślady

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wystarczyła chwila nieuwagi, aby motocykliści zakończyli nie tylko podróż, ale przede wszystkim życie.

Zaczynasz przygodę z małym motocyklem – o tym nie zapominaj!
Ducati. Pomimo słabszych wyników sprzedażowych, Włosi zarobili więcej niż w poprzednim okresie
Patrzmy w lusterka! Motocykle mogą być wszędzie

Mundurowi z wydziału drogowego w Koluszkach natknęli się na dwóch, poruszających się zdecydowanie zbyt szybko, motocyklistów na Drodze Krajowej numer 12. Pomiar prędkości wykazał, że przekroczyli ograniczenie prędkości aż o 124 km/h!

Motocykliści jechali zdecydowanie za szybko? To łagodne określenie na wybryk dwójki mężczyzn, którzy wpadli w ręce drogówki. Podczas rutynowego patrolu, funkcjonariusze z komendy w Koluszkach zauważyli rozpędzonych motocyklistów poruszających się w kierunku Piotrkowa. Nie zważając na obowiązujące na tym odcinku drogi ograniczenie do 70-tki, pędzili aż 194 km/h. Co gorsza, nie zwalniali nawet przed przejściami dla pieszych.

Mundurowi natychmiast wkroczyli do akcji. Jak się okazało, jednośladami kierowali dwaj 26-latkowie. Na domiar złego, jeden z nich nie posiadał uprawnień do prowadzenia motocykla, a drugi miał je wkrótce stracić. Mężczyźni zostali ukarani trzema mandatami karnymi.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.