Gorący trend lata – skutery na minuty. Gdzie można je znaleźć?

OnetraceMOTOŚWIAT

Gorący trend lata – skutery na minuty. Gdzie można je znaleźć?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i potwierdzić swoją tożsamość. Miasto stoi otworem.

Harley-Davidson. Model XA – czyli amerykański motocykl z silnikiem boksera
Niespodzianka na setną rocznicę marki Moto Guzzi. Skrzętnie ukryta wskazówka rozpaliła wyobraźnię fanów
Zaskakujące zastosowanie elektrycznych motocykli w walce z afrykańskim kłusownictwem

Do wielu miast na terenie całej Polski powróciły wyczekiwane usługi wynajęcia miejskich skuterów na minuty. Ten atrakcyjny środek transportu przyciąga wielu przede wszystkim konkurencyjną dla hulajnóg elektrycznych ceną…

Choć, jak na razie, elektryczne skutery spotkamy w kilku większych polskich miastach, niewykluczone, że w najbliższym czasie gorączka zaleje cały kraj. Zresztą, podobnie było w przypadku wynajmu rowerów, czy też elektrycznych hulajnóg, które zalały Polskę.

Skutery elektryczne znajdziemy w tym roku między innymi w Warszawie, Poznaniu, Opolu, Lesznie, Koninie, czy Gliwicach! Co ważne, firmy sharingowe powinny zaproponować swoje usługi także innym miastom. Do najważniejszych graczy na rynku należą: hop.city, czy blinkee.city.

Jak wypożyczyć rower? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację i zarejestrować się w systemie. Rzecz jasna, wymaganiem jest posiadanie dowodu osobistego, czy też prawo jazdy uprawniające m.in. do poruszania się pojazdami z kategorii AM.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.