Kredyt na motocykl. Czy to się opłaca?

OnetraceMOTOŚWIAT

Kredyt na motocykl. Czy to się opłaca?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kredyt bankowy przeznaczyć można również z myślą o zakupie motocykla. Sprawdzamy szczegóły ofert.

Suzuki Marauder 125 – motocykl dla początkujących
Chopper a cruiser – jakie są różnice?
Kymco Zing II 125 – chopper dla początkujących!

Brak gotówki to największa przeszkoda w zrealizowaniu marzenia o własnym jednośladzie. W tym wypadku warto pomyśleć o wsparciu ze strony banku. Sprawdzamy, z jakich rozwiązań warto skorzystać.

Zakup motocykla, zależnie od pojemności, to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też, niektóre banki wprowadziły do swojej oferty rozwiązania przeznaczone dla osób zainteresowanych kupnem motocykla. Kredyt ten przewiduje zakup z salonu, komisu, lub od osoby fizycznej. Najczęstszym ograniczeniem jest wiek pojazdu – w momencie płatności ostatniej raty, wiek pojazdu nie może przekroczyć 7 lat.

Warunkiem koniecznym podczas udzielania kredytu jest weryfikacja zdolności kredytowej. Konieczne okaże się złożenie odpowiedniego wniosku oraz dokumentów potwierdzających źródło oraz wysokość uzyskiwanych dochodów. Należy pamiętać, że motocykl będzie ubezpieczony polisą na bank.

Przed podjęciem decyzji warto skorzystać z ogólnodostępnych porównywarek ofert poszczególnych banków.

(Photo by Yunming Wang on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.