Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To wynik polityki zagranicznej nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak sytuacja ta nie miałaby miejsca bez inicjacji współpracy ze strony Brukseli. Największymi wygranymi są oczywiście motocykliści...

Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?
Chopper do 10 000 złotych. Co wybrać?
Gmole do cruisera – w jaki sposób je dobrać?

Polityka w końcu przyczyniła się do czegoś dobrego. Obniżki cen na towary zza oceanu miałyby być wynikiem ocieplenia stosunków między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. Zawsze marzyłeś o własnym HD-ku? Lepsza okazja może się nie przytrafić!

Co ciekawe, inicjatorem zmian była Bruksela, która rozpoczęła działania mające na celu poprawienie stosunków między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi od zniesienia odwetowych ceł na USA.

W wyniku poniedziałkowych rozmów, obie strony wystosowały oświadczenia mówiące o tym, że zarówno Amerykanie jak i Europejczycy nie szukają powodu do eskalacji konfliktu celnego a raczej okazji do bliższej współpracy.

To świetna wiadomość dla fanów amerykańskiej motoryzacji. Już niedługo, jednoślady i części zamienne sprowadzane zza oceanu mogą korzystanie dla Nas stanieć.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.