Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To wynik polityki zagranicznej nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak sytuacja ta nie miałaby miejsca bez inicjacji współpracy ze strony Brukseli. Największymi wygranymi są oczywiście motocykliści...

Iława: Piknik Motocyklowy X-Moto Team [ZAPOWIEDŹ]
Sym Husky 125 – dobry motocykl na początek?
Daelim – król małych motocykli czy koreański niewypał?

Polityka w końcu przyczyniła się do czegoś dobrego. Obniżki cen na towary zza oceanu miałyby być wynikiem ocieplenia stosunków między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. Zawsze marzyłeś o własnym HD-ku? Lepsza okazja może się nie przytrafić!

Co ciekawe, inicjatorem zmian była Bruksela, która rozpoczęła działania mające na celu poprawienie stosunków między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi od zniesienia odwetowych ceł na USA.

W wyniku poniedziałkowych rozmów, obie strony wystosowały oświadczenia mówiące o tym, że zarówno Amerykanie jak i Europejczycy nie szukają powodu do eskalacji konfliktu celnego a raczej okazji do bliższej współpracy.

To świetna wiadomość dla fanów amerykańskiej motoryzacji. Już niedługo, jednoślady i części zamienne sprowadzane zza oceanu mogą korzystanie dla Nas stanieć.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.