Żużlowiec przejechał rowerem 250 kilometrów, by wesprzeć kontuzjowanych zawodników

OnetraceMOTOŚWIAT

Żużlowiec przejechał rowerem 250 kilometrów, by wesprzeć kontuzjowanych zawodników

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Brytyjczyk relacjonował wyzwanie w mediach społecznościowych. Ostatecznie udało się zebrać ponad 4 tys. funtów.

Już 10 kwietnia rusza Warszawski Bazar Motocyklowy!
Skręcanie ciężkim motocyklem – na co zwrócić uwagę?
Nowy importer motocykli Ducati

Z racji odwołanych rozgrywek żużlowych na terenie Wielkie Brytanii, Kyle Howarth postanowił w niecodzienny sposób zebrać fundusze na wsparcie kontuzjowanych kolegów.

Były Mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21 przejechał trasę liczącą 250 kilometrów w ramach wsparcia fundacji Speedway Riders Benevolent Fund, która organizuje zbiórki na kontuzjowanych żużlowców.

Jak przekazał Kyle na łamach serwisu Sheffield-Speedway – początkowo miałem w planach jechać na rowerze ze stadionu w Swindon, bo mieszkam w pobliżu, aż do National Speedway Stadium w Manchesterze, gdzie się urodziłem.

Obostrzenia pandemiczne, jednak zweryfikowały plany zawodnika i ostatecznie przejechał trzy okrążenia na trasie w hrabstwie Wilshire.

(By Loco Steve from Bromley , UK – Kyle Howarth, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=42618261)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.