OnetraceRedakcja

Redakcja

 

O portalu onetrace.pl

Jeżeli kochasz jednoślady i uwielbiasz czuć pęd wiatru podczas jazdy, to onetrace.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie! Znajdziesz u nas szereg informacji na temat motocykli z całego świata, w różnych kategoriach silnikowych, ale również wiele zapowiedzi, relacji z wydarzeń i testów!

Piszemy o skuterach, ścigaczach, chopperach czy quadach. Przekażemy Ci wiele przydatnych porad i kwestii technicznych, które przydadzą się w eksploatacji pojazdu.

Onetrace.pl to portal dla każdego fana motocykli. Rusz z nami w tą ciekawą drogę!

Znasz się na motoryzacji i uwielbiasz motocykle? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Redaktor naczelny

 


Marcin Lewicki
[email protected]
Motoryzacyjny pasjonat, który od lat sprawdza rynek motocykli. Jego pasja do jednośladów objawia się uwielbieniem do wszelkich form – od rowerów przez choppery. Dziennikarstwem zajmuje się ponad 10 lat. Jest przedsiębiorca i pracownikiem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uczy młodych adeptów zawodu.

Zobacz wpisy Marcina

 

 

Redaktorzy

 


Jakub Repetowski

Wielki pasjonat książek, motoryzacji i świata nowoczesnych technologii. Copywritingiem zajmuje się od ponad 2 lat. Kocha góry, a na wędrówki zabiera rodzinę.

Zobacz wpisy Jakuba

 

 

Marcin Kusz

Od 2014 roku jest dziennikarzem i copywriterem. Zajmuje się technologią i motoryzacją, współpracując z takimi mediami jak KomputerŚwiat, SpeedTest, Tabletowo czy PCLab. Wielki fan transportu (szczególnie ciężkiego), kina (dobrego) i caravaningu.

Zobacz wpisy Marcina

 

 

Szymon Kaźmierczak

Fan szczególnie starszych motocykli. Motoryzacja to jego pasja, a wszelkie usterki traktuje jak hobby – usuwa je samodzielnie. Jest zafascynowany przemysłem motoryzacyjnym. Ponad rok temu podjął o rozpoczęciu przygody z dziennikarstwem motoryzacyjnym.

Zobacz wpisy Szymona

 

 

Michał Sikorski

Zawodowo copywriter, który na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów poradnikowych i reklamowych. W wolnych chwilach poświęca się pasji, którą jest motoryzacja. Każdego dnia zaznajamia się z nowinkami motoryzacyjnymi..

Zobacz wpisy Michała

 

 

Krystian Gadurski

Od wielu lat zaangażowany w projekty motoryzacyjne. Prawdziwy pasjonat szybkich samochodów, klasyków i nowości na rynku. Zafascynowany technologią i transportem.

Zobacz wpisy Krystiana

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.