Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku

OnetraceMOTOŚWIAT

Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie zasady ograniczonego zaufania w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego.

Badanie. Prawie połowa kierowców chce podwyżek OC dla młodych kierowców
Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!
Filipny. Tamtejszy rząd chce zakazać jazdy na motocyklu z pasażerem

Szybkość z jaką poruszał się motocyklista była tak duża, że zdołała przewrócić na bok Forda Kugę. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń zginął zarówno kierowca jednośladu, jak i kierująca SUV-em.

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek, 22 czerwca, około godziny 18:00. Na Drodze Krajowej numer 17, wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej 40-latka kierująca SUV-em nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który nie mógł uniknąć zderzenia. Co ważne, impet uderzenia był tak duży, że osobówka przewróciła się na bok.

Ważący 200 kilogramów motocykl wbił się w 1,6-tonowy SUV, przewracając samochód. Z powodu poniesionych obrazeń, zarówno 40-latek jak i kierowca jednośladu zmarli wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Wyjaśnieniem dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku zajęła się policja pod kierunkiem prokuratury.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.