Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku

OnetraceMOTOŚWIAT

Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie zasady ograniczonego zaufania w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego.

Sięgamy głębiej do kieszeni? Polacy chętniej kupują droższe motocykle
Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!
Motocykl IŻ – ile kosztuje legenda?

Szybkość z jaką poruszał się motocyklista była tak duża, że zdołała przewrócić na bok Forda Kugę. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń zginął zarówno kierowca jednośladu, jak i kierująca SUV-em.

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek, 22 czerwca, około godziny 18:00. Na Drodze Krajowej numer 17, wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej 40-latka kierująca SUV-em nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, który nie mógł uniknąć zderzenia. Co ważne, impet uderzenia był tak duży, że osobówka przewróciła się na bok.

Ważący 200 kilogramów motocykl wbił się w 1,6-tonowy SUV, przewracając samochód. Z powodu poniesionych obrazeń, zarówno 40-latek jak i kierowca jednośladu zmarli wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Wyjaśnieniem dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku zajęła się policja pod kierunkiem prokuratury.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.