Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty

MOTOŚWIAT
Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pasażer Forda oraz motocyklista postanowili wyjaśnic sobie kilka kwestii związanych z użytkowaniem dróg publicznych przez ostatniego. Nieoczekiwanie, kierujący jednośladem ucieka na widok wymierzonej w niego strzelby.

Na materiale wideo umieszczonym w sieci możemy zobaczyć motocyklistę wymijającego samochód. Jak się później okazało, manewr nie spodobał się kierowcy Forda i pasażerowi. Dwaj mężczyźni postanowili dogonić jednoślad i wytknąć rozwagę.

Nieoczekiwanie, kierowca Forda zaczął mierzyć do motocyklisty ze strzelby. Przestraszony motocyklista zaczyna uciekać. Brzmi jak scena z flmu akcji? To śląski dzień jak co dzień.

Jak się okazało, śląscy policjanci potraktowali sprawę bardzo poważnie i jeszcze tego samego dnia zidentyfikowali tożsamość mężczyzn. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, u którego zabezpieczono 3 przedmioty przypominające broń palną.

https://youtu.be/ogLxNJAignI

(Fot. Policja)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bezpieczne i wygodne buty motocyklowe – jak wybrać najlepszy model?
Bezpieczne i wygodne buty motocyklowe – jak wybrać najlepszy model?
Kupiłeś motocykl i szukasz teraz wyposażenia? Właśnie się zastanawiasz, jakie buty wybrać? W takim razie przeczytaj ten artykuł, wszystkiego się dowiesz!
Jak myć motocykl?
Jak myć motocykl?
Jak umyć motocykl, tak, żeby nie uszkodzić i nie zmatowić lakieru, a zabezpieczyć pojazd przed zniszczeniem i korozją? Poznaj kilka naszych rad dotyczących pielęgnacji motocykla.
Premiera motocykli Energica   RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy
Premiera motocykli Energica RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy
Włoska marka postanowiła pójść o krok dalej i zaoferować klientom rozwiązania znane z maszyn wyścigowych.
Ostatnie wpisy