Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!

OnetraceMOTOŚWIAT

Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W przeciągu ostatniego roku mieliśmy do czynienia z kilkoma pantentami Hondy, które budzą zarówno kontrowersje jak i zdumienie ekspertów.

Najlepsze cruisery do 4000 złotych!
Chopper do 10 000 złotych. Co wybrać?
Motocykl na kat. B: Husqvarna Svartpilen 125 atakuje rynek

To kolejny szokujący patent japońskiego koncernu. Najnowszy pomysł Hondy zakłada wyposażenie motocykli elektrycznych w drony. To jednak nie koniec rewelacji!

W ciągu ostatniego roku mieliśmy do czynienia z kilkoma pantentami Hondy, które budzą zarówno kontrowersje jak i zdumienie ekspertów. Schemat przedłożony komisji patentowej przedstawia elektryczny motocykl z czterowirnikowym dronem, który dokuje w miejscu siedzenia dla pasażera.

Oczywiście, dron mógłby poruszać się samodzielnie. Jednym z zastosowań potencjalnego gadżetu byłoby wspomaganie systemów pokładowych takich jak aktywny tempomat, systemy bezpieczeństwa, ale też bardziej przyszłościowe jak tryb autonomicznej jazdy.

(Photo by Mitchell Griest on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.