Kalifornijski Sondors pracuje nad elektrycznym motocyklem

OnetraceMOTOŚWIAT

Kalifornijski Sondors pracuje nad elektrycznym motocyklem

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Po sześciu latach działalności, zarząd zdecydował się pójść o krok dalej i wkroczyć na zupełnie nieznane terytorium.

Kawasaki przeciera szlaki – pracuje nad trójkołowcem
Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym
Sondors Metacycle, czyli światowa gwiazda wśród elektryków

Firma ta wywalczyła swoją reputację dzięki swoim elektrycznym rowerom. Jak się okazuje, to nie koniec biznesowych podbojów amerykanów. Tym razem szykują coś jeszcze lepszego.

Warto wspomnieć, że firma Sondors zaczynała od poziomu zero – prace nad pierwszym elektrycznym rowerem marki ruszyły dzięki funduszom zebranym w ramach crowdfundingu. Dziś, po sześciu latach działalności, zarząd zdecydował się pójść o krok dalej i wkroczyć na zupełnie nieznane terytorium.

Choć premiera motocykla Sondors zbliża się wielkimi krokami to nadal bardzo mało wiemy o samej specyfikacji pojazdu. Twórcy zapowiadają jedynie, że jazda nim ma być łatwa i dostarczać dużo frajdy. Z tego względu możemy spodziewać się miejskiego motocykla o sporym zasięgu i stosunkowo małej masie.

Premiera już za dwa dni – 14. stycznia 2021 roku.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.