Motocykle na abonament? To możliwe! Carsmile i OLX ruszają z projektem!

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykle na abonament? To możliwe! Carsmile i OLX ruszają z projektem!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak odniósł się do sytuacji Grigoriev - chcemy sprawdzić się w boju, a nie tylko teoretyzować o skalowalności, zobaczyć na ile firma jest przystosowana do zmian. Naszym dążeniem jest ruszyć wraz z początkiem sezonu.

Segway: wodorowy motocykl stylizowany na maszynach z filmu “Tron”
Gadżety przydatne w podróży motocyklem
Najciekawsze zastosowania quadów w zimę

Carsmile to polski startup, który szczęśliwie wprowadził na rynek model abonamentowej sprzedaży aut w pełni online i podbił tym samym branżę motoryzacyjną. Tym razem do projektu włączyła się Grupa OLX i wiemy już, że będzie się działo!

Po sukcesie związanym z wypożyczalnią samochodów online, czas na podbój rynku motocykli – to właśnie z tego założenia wychodzi Carsmile, a OLX chce jej w tym pomóc.

To właśnie w głowie Grigoriya Grigorieva, szefa ds. rozwoju korporacyjnego europejskiego pionu motoryzacji zdrodził się pomysł tej unikatowej współpracy.

Jak odniósł się do sytuacji Grigoriev – chcemy sprawdzić się w boju, a nie tylko teoretyzować o skalowalności, zobaczyć na ile firma jest przystosowana do zmian. Naszym dążeniem jest ruszyć wraz z początkiem sezonu.

Na razie nie znamy jednak oficjalnej daty startu projektu.

(Photo by GraphicaArtis/Getty Images)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.