Motocykle na abonament? To możliwe! Carsmile i OLX ruszają z projektem!

Motocykle na abonament? To możliwe! Carsmile i OLX ruszają z projektem!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Carsmile to polski startup, który szczęśliwie wprowadził na rynek model abonamentowej sprzedaży aut w pełni online i podbił tym samym branżę motoryzacyjną. Tym razem do projektu włączyła się Grupa OLX i wiemy już, że będzie się działo!

Po sukcesie związanym z wypożyczalnią samochodów online, czas na podbój rynku motocykli – to właśnie z tego założenia wychodzi Carsmile, a OLX chce jej w tym pomóc.

To właśnie w głowie Grigoriya Grigorieva, szefa ds. rozwoju korporacyjnego europejskiego pionu motoryzacji zdrodził się pomysł tej unikatowej współpracy.

Jak odniósł się do sytuacji Grigoriev – chcemy sprawdzić się w boju, a nie tylko teoretyzować o skalowalności, zobaczyć na ile firma jest przystosowana do zmian. Naszym dążeniem jest ruszyć wraz z początkiem sezonu.

Na razie nie znamy jednak oficjalnej daty startu projektu.

(Photo by GraphicaArtis/Getty Images)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Skutery do 500cc3. Jakie modele będą najlepsze?
Skutery do 500cc3. Jakie modele będą najlepsze?
Oto najciekawsze propozycje skuterów o pojemności silnika do 500 cm3. Zagwarantują wygodną, szybką i bezproblemową jazdę, bez względu na okoliczności.
Motocykl IŻ – ile kosztuje legenda?
Motocykl IŻ – ile kosztuje legenda?
Jeśli jesteś pasjonatem radzieckiej techniki motoryzacyjnej, to nie mogłeś lepiej trafić. Dziś przyjrzymy się kultowej konstrukcji IŻ produkowanej przez blisko 80 lat! Czy wiesz, co wyróżnia te motocykle? Sprawdź!
Kiedy silnik motocykla należy oddać do remontu?
Jeśli częstotliwość usterek w Twoim jednośladzie wzrasta, oznacza to swoisty wyrok śmierci, a mianowicie - remont silnika. Kiedy zdecydować się na remont silnika? Czy jest to opłacalne? Sprawdź.
Ostatnie wpisy