Multistrada V4 bestsellerem Ducati. Sprzedano już ponad pięć tysięcy egzemplarzy

OnetraceMOTOŚWIAT

Multistrada V4 bestsellerem Ducati. Sprzedano już ponad pięć tysięcy egzemplarzy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szczęśliwy nabywca 5000. egzemplarza może pochwalić się nie lada prezentem od włoskiej marki motocyklowej.

Ducati nie wyprodukuje elektrycznych motocykli?
Nowy importer motocykli Ducati
Wrocław. Nocna celebracja z okazji wydania ostatniego Diavela 1260 Lamborghini

To świetny wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że motocykl pojawił się na rynku zaledwie sześć miesięcy wcześniej. Co ciekawe, 5000. nabywca Multistrady V4 otrzymał pamiątkową rzeźbę w kształcie motocykla oraz list potwierdzający numer seryjny jednośladu.

Egzemplarz numer 5000 został sprzedany w Inglostadt, a szczęśliwym nabywcą wersji S Sport był Karl-Heinz Lebensieg. Ducatista otrzymał pamiątkowy podarunek od włoskiej marki.

Rewolucyjna rodzina silników montowanych w Multistradach to jednostki czterocylindrowe, w których rozrząd desmodromiczny został zastąpiony konwencjonalnym. Pozwoliło to na wydłużenie interwałów serwisowych i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Kontrolę luzów zaworowych przewidziano na interwał wynoszący 60 000 kilometrów.

Multistrada V4 dostępna jest w trzech wersjach: Basic, S, oraz S Sport.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.