Multistrada V4 bestsellerem Ducati. Sprzedano już ponad pięć tysięcy egzemplarzy

OnetraceMOTOŚWIAT

Multistrada V4 bestsellerem Ducati. Sprzedano już ponad pięć tysięcy egzemplarzy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Szczęśliwy nabywca 5000. egzemplarza może pochwalić się nie lada prezentem od włoskiej marki motocyklowej.

Wrocław. Nocna celebracja z okazji wydania ostatniego Diavela 1260 Lamborghini
Nowy importer motocykli Ducati
Ducati. Pomimo słabszych wyników sprzedażowych, Włosi zarobili więcej niż w poprzednim okresie

To świetny wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że motocykl pojawił się na rynku zaledwie sześć miesięcy wcześniej. Co ciekawe, 5000. nabywca Multistrady V4 otrzymał pamiątkową rzeźbę w kształcie motocykla oraz list potwierdzający numer seryjny jednośladu.

Egzemplarz numer 5000 został sprzedany w Inglostadt, a szczęśliwym nabywcą wersji S Sport był Karl-Heinz Lebensieg. Ducatista otrzymał pamiątkowy podarunek od włoskiej marki.

Rewolucyjna rodzina silników montowanych w Multistradach to jednostki czterocylindrowe, w których rozrząd desmodromiczny został zastąpiony konwencjonalnym. Pozwoliło to na wydłużenie interwałów serwisowych i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Kontrolę luzów zaworowych przewidziano na interwał wynoszący 60 000 kilometrów.

Multistrada V4 dostępna jest w trzech wersjach: Basic, S, oraz S Sport.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.