Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?

OnetraceMOTOŚWIAT

Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje jednak kilka zasad - przede wszystkim trzeba wykazać dowód zamieszkiwania stanu Vermont, New Hampshire, lub północnej części stanu Nowy Jork.

Premiera Kawasaki Vulcan S 2021
Chopper do 10 000 złotych. Co wybrać?
Policja odnalazła dziuplę złodziei. W tle części motocyklowe za 180 tysięcy złotych i czterech aresztowanych

To możliwe! Właściciel jednego z salonów sprzedających motocykle amerykańskiej marki wpadł na świetny pomysł łączący biznes z dobrym uczynkiem. Kto będzie mógł liczyć na nowy jednoślad?

Pomysłodawcą akcji “Freedom for All” (pl. wolność dla wszystkich) jest salon Wilkins działający w mieście Barre leżącym w stanie Vermont. Nikogo nie trzeba przekonywać, że nowe maszyny nie należą do najtańszych. Wielu z nas zna to uczucie towarzyszące oglądaniu zbyt drogich produktów w świadomości braku odpowiednich funduszy. Właściciel salonu pragnie temu przeciwdziałać.

Istnieje na prawdę pokaźna grupa ludzi, którzy nie mają funduszy, by wydać 20 tys. dolarów na motocykl Harleya-Davidsona. Pomimo zamiłowania do jednośladów.

powiedział właściciel, Mark Frano

Z tego powodu, na każde 50 sprzedanych motocykli, salon z Vermont odda jeden motocykl całkowicie za darmo. Biorąc pod uwagę, że w ciągu roku z Wilkins odjeżdza około 300 maszyn, aż sześć jednośladów powinno trafić w ręce potrzebujących.

Istnieje jednak kilka zasad – przede wszystkim trzeba wykazać dowód zamieszkiwania stanu Vermont, New Hampshire, lub północnej części stanu Nowy Jork.

Dalej, każda osoba marząca o ślniącym motocyklu będzie musiała złożyć formularz. Wilkins wybierze te osoby, które są zapalonymi miłośnikami jednośladów i których faktycznie nie stać na zakup motocykla.

(Photo by Clément ROY on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.