Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?

Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

To możliwe! Właściciel jednego z salonów sprzedających motocykle amerykańskiej marki wpadł na świetny pomysł łączący biznes z dobrym uczynkiem. Kto będzie mógł liczyć na nowy jednoślad?

Pomysłodawcą akcji „Freedom for All” (pl. wolność dla wszystkich) jest salon Wilkins działający w mieście Barre leżącym w stanie Vermont. Nikogo nie trzeba przekonywać, że nowe maszyny nie należą do najtańszych. Wielu z nas zna to uczucie towarzyszące oglądaniu zbyt drogich produktów w świadomości braku odpowiednich funduszy. Właściciel salonu pragnie temu przeciwdziałać.

Istnieje na prawdę pokaźna grupa ludzi, którzy nie mają funduszy, by wydać 20 tys. dolarów na motocykl Harleya-Davidsona. Pomimo zamiłowania do jednośladów.

powiedział właściciel, Mark Frano

Z tego powodu, na każde 50 sprzedanych motocykli, salon z Vermont odda jeden motocykl całkowicie za darmo. Biorąc pod uwagę, że w ciągu roku z Wilkins odjeżdza około 300 maszyn, aż sześć jednośladów powinno trafić w ręce potrzebujących.

Istnieje jednak kilka zasad – przede wszystkim trzeba wykazać dowód zamieszkiwania stanu Vermont, New Hampshire, lub północnej części stanu Nowy Jork.

Dalej, każda osoba marząca o ślniącym motocyklu będzie musiała złożyć formularz. Wilkins wybierze te osoby, które są zapalonymi miłośnikami jednośladów i których faktycznie nie stać na zakup motocykla.

(Photo by Clément ROY on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
2021. Suzuki odkrywa wszystkie  karty
2021. Suzuki odkrywa wszystkie karty
Ostatnia i finałowa część oferty prezentuje przede wszystkim znane i lubiane modele japońskich motocykli - od tych typowo sportowych, po klasyczne cruisery.
Wielka Brytania wprowadzi zakaz sprzedaży spalinowych motocykli wcześniej niż zakładano?
Wielka Brytania wprowadzi zakaz sprzedaży spalinowych motocykli wcześniej niż zakładano?
Brytyjski rząd zajmie się popularyzacją pojazdów elektrycznych. W grę wchodzą również dopłaty do samochodów i motocykli na prąd.
Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?
Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?
Decyzja szokuje, ponieważ w przeszłości Francja wprowadzała szereg ułatwień dla jednośladów, które zostały ochrzczone lekiem na miejskie korki i złą jakość powietrza.
Ostatnie wpisy