Sierpc: śmiertelny wypadek motocyklistów. Zginęła jedna osoba

OnetraceMOTOŚWIAT

Sierpc: śmiertelny wypadek motocyklistów. Zginęła jedna osoba

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drogach. Właściciele jednośladów powinni wykazywać się szczególną uważnością za kierownicą.

Aktualizacje modeli BMW Motorrad na rok modelowy 2022!
Nowelizacja prawa. Rządzący pracują nad mandatami za prędkość do 5 tysięcy złotych!
Badanie. Prawie połowa kierowców chce podwyżek OC dla młodych kierowców

Jak wynika z oficjalnego bilansu, w wyniku zdarzenia drogowego życie straciła jedna osoba a druga odniosła obrażenia ciała. Do wypadku miało dojść w sobotę przed godziną 22:00 w miejscowości Karolewo. Utrudnienia drogowe trwały 5 godzin.

Do sytuacji doszło na drodze krajowej numer 10 na odcinku Lipno-Sierpc w sobotę, 5 czerwca około godziny 20:45. O zdarzeniu poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na miejsce przybyły zastępy JRG Sierpc, OSP Szczutowo, OSP Gójsk, oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego i funkcjonariusze lokalnej komendy policji.

Droga krajowa numer 10 na wspomnianym odcinku została zablokowana na okres kilku godzin. Strażacy zakończyli prace na miejscu wypadku o godzinie 01:40.

Niestety, jednego z motocyklistów biorących udział w zdarzeniu nie udało się uratować. Drugi uczestnik wypadku został przewieziony do szpitala z powodu poniesionych obrażeń.

(Fot. OSP Szczutowo)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.