Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach. 34-letni motocyklista zginął na miejscu…

OnetraceMOTOŚWIAT

Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach. 34-letni motocyklista zginął na miejscu…

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do zdarzenia miało dojść w godzinach popołudniowych. Niedzielna przejażdżka motocyklem zakończyła się tragicznie.

Motocykl wrócił do właściciela po 60 latach
Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku
Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?

Zdarzenie miało miejsce w województwie małopolskim na terenie powiatu wadowickiego. Na krajowej drodze motocyklista zderzył się z samochodem marki Mercedes.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu we Frydrychowicach. Według ustaleń policji, na tamtejszej ul. Wadowickiej, 34-latek zderzył się z samochodem marki Mercedes. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zginął na miejscu.

Impet uderzenia miał być wyjątkowo silny. Według oficjalnych informacji, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przed godziną 15:00. Było już jednak o wiele za późno.

Mężczyzna miał się wbić w bok osobowego Mercedesa, który nieoczekiwanie skręcił, gdy 34-latek próbował wyprzedzić samochód. Bliższe okoliczności wypadku nie są jeszcze znane. Sprawę bada lokalna policja pod kierownictwem prokuratury.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.