Trudno o lepszą okazję: KTM 450 Rally Factory Replica w zasięgu ręki!

OnetraceMOTOŚWIAT

Trudno o lepszą okazję: KTM 450 Rally Factory Replica w zasięgu ręki!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Z taśmy montażowej zjedzie zaledwie 80. sztuk repliki kultowego motocykla. 450 Rally Factory Replica jest dostępna także w Polsce.

Awaryjne hamowanie motocyklem – w jaki sposób
Efekt koronawirusa – Polacy i Niemcy przesiadają się na motocykle!
Iława: Piknik Motocyklowy X-Moto Team [ZAPOWIEDŹ]

KTM wypuścił na rynek nie lada gratkę dla wszystkich miłośników rajdów terenowych. 450 Rally Factory Replica to jednoślad wyprodukowany w limitowanej ilości wynoszącej zaledwie 80 sztuk. To idealna replika maszyny, która brała udział w Rajdzie Dakar!

KTM to znany w świecie rajdów terenowych producent motocykli. To właśnie ta marka zdominowała na blisko dwadzieścia lat kultowy Rajd Dakar. Nie wierzysz? Zawodnicy startujący na maszynach austriackiej marki wygrali wszystkie edycje począwszy od 2001. Fenomenalna passa trwała aż do 2019 roku!

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, KTM postanowiło wprowadzić na rynek model 450 Rally Factory Replica, który jest zbliżony do jednośladu startującego w Dakarze, pomimo tego, że każdy może go kupić. Replika napędzana jest silnikiem o pojemności 449,3 cm3 a masa własna wynosi zaledwie 139 kilogramów!

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.