Argentyna. Pożar trawi zabytkowe motocykle [NAGRANIE]

Argentyna. Pożar trawi zabytkowe motocykle [NAGRANIE]
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pożar wybuchł na argentyńskim torze Autodromo Termas de Rio Hondo, a dokładniej w budynku alei serwisowej. Pech chciał, że w tym samym miejscu znajduje się zabytkowe muzeum motoryzacyjne.

Według wstępnych ustaleń wynika, że ogień wybuchł na ostatnim piętrze budynku, gdzie znajdują się pomieszczenia dla VIP-ów i centra dla mediów. Strażacy przez parę godzin walczyli z ogniem. Jak na razie nie wiadomo, jak poważne są straty.

Nie mniej jednak, można z całą pewnością stwierdzić, że tegoroczne Grand Prix Argentyny nie będzie mogło odbyć się na tym torze. To kolejny rok posuchy dla argentyńskich fanów wyścigów motocyklowych.

W trawionym przez ogień budynku znajdowało się muzeum. Trwają próby odzyskania bezcennych zabytkowych motocykli i samochodów.

(Photo by Arny Mogensen on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

8 − 1 =

Rekomendowane
Jak sfinansować zakup auta? Porównujemy dostępne rozwiązania!
Jak sfinansować zakup auta? Porównujemy dostępne rozwiązania!
W artykule omówimy, jakie korzyści płyną z poszczególnych sposobów finansowania auta oraz do jakich grup nabywców skierowane są poszczególne oferty.
Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”
Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”
Plan zakłada przede wszystkim użycie tańszych materiałów. Były zawodnik chce, by motocykle były dostępne już za 700 euro.
Posiłek na lato dla motocyklisty – co warto zjeść, aby dobrze się jechało?
Posiłek na lato dla motocyklisty – co warto zjeść, aby dobrze się jechało?
Nie wiesz, jakie przekąski zabrać ze sobą w trasę? Sprawdź nasze propozycje posiłków dla motocyklistów i ciesz się wakacyjnymi wypadami na jednośladzie.
Ostatnie wpisy