Motocykl na kat. B:   Husqvarna Svartpilen 125 atakuje rynek

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykl na kat. B: Husqvarna Svartpilen 125 atakuje rynek

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Svartpilena napędza jednocylindrowy silnik o pojemności 125 cm3, który nie tylko spełnia normę Euro 5, ale również ma zapewnić niskie zużycie paliwa.

Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?
Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Ile kosztuje nowy Harley Davidson? Analizujemy ceny legendy!

Choć szwedzkie motocykle to bliźniacze modele KTM, to wyróżniają się swoją unikatową stylistyką, która wpadła w oko niejednemu miłośnikowi jednośladów.

Z założenia Husqvarna Svartpilen 125 przeznaczona jest dla adeptów z prawem jazdy kategorii A1, jednak warto zaznaczyć, że motocyklami o podobnej pojemności mogą jeździć również posiadacze prawa jazdy kategorii B.

Svartpilena napędza jednocylindrowy silnik o pojemności 125 cm3, który nie tylko spełnia normę Euro 5, ale również ma zapewnić niskie zużycie paliwa. Jednostka napędowa generuje moc rzędu 15 koni mechanicznych, a waga nie przekracza 150 kilogramów.

(Fot. materiały prasowe Husqvarna)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.