2000 kilometrów w ciągu 24 godzin na motocyklu MV Agusta Turismo

OnetraceMOTOŚWIAT

2000 kilometrów w ciągu 24 godzin na motocyklu MV Agusta Turismo

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

MV Agusta Turismo Veloce to motocykl stworzony z myślą o długich podróżach. Włoski dziennikarz chce przekonać się o tym na własnej skórze.

Wielka Brytania wprowadzi zakaz sprzedaży spalinowych motocykli wcześniej niż zakładano?
BMW zaprezentowało najnowsze zestawy miękkich sakw i kufrów. Czy rzeczywiście warto?
Wymiana oleju w motocyklu – krok po kroku

Choć tak pokaźny dystans wydaje się być ambitnym celem, Valerio Boni twierdzi, że jadąc europejskimi autostradami nie jest zadanie niemożliwego. Włoch bije dziś rekord świata jadąc na nowym jednośladzie MV Agusta Turismo Veloce!

Choć, z pewnością, do niemożliwego zadania bardziej pasowałby Polak, to trzeba przyznać, że Valerio Boni ma zestaw asów w rękawie. O próbie bicia rekordu dowiedzieliśmy się podczas premiery nowej wersji turystycznego motocykla MV Agusta Turismo Veloce. To właśnie wtedy wyznaczono datę podjęcia wyzwania na najdłuższy dzień w roku.

Współpracujący z koncernem Włoch chce przejechać aż 2000 kilometrów w ciągu zaledwie 24 godzin. Według planu, Valerio zsiądzie z motocykla wyłącznie na krótkie przerwy na tankowanie i jedzenie. Valerio jedzie z szwedzkiego Malmo do Schiranny we Włoszech, gdzie znajduje się siedziba marki motocyklowej.

Czy ambitnemu Włochowi uda się zakończyć arcytrudne wyzwanie?

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.