Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?

Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To kolejna z rzędu zmiana legislacyjna dotycząca jednośladów we Francji. Tym razem tamtejsi urzędnicy planują wdrożyć opłaty za parkowanie skuterów i motocykli!

Anne Hidalgo, mer Paryża, pragnie by właściciele jednośladów uiszczali opłaty za możliwość zaparkowania swoich pojazdów.

Decyzja szokuje, ponieważ w przeszłości Francja wprowadzała szereg ułatwień dla jednośladów, które zostały ochrzczone lekiem na miejskie korki i złą jakość powietrza.

W chwili obecnej, pomysł znajduje się w fazie planowania.

(Photo by Danish Prakash on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie regały powinny byc w magazynie?
Jakie regały powinny byc w magazynie?
Zastanawiasz się, jakimi parametrami kierować się przy wyborze regałów magazynowych? Podpowiedzi znajdziesz w artykule.
Codzienne podróże busami: wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność
Codzienne podróże busami: wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność
Przewozy autobusowe są często wybierane jako sposób na codzienne podróże. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na tę formę transportu z powodów takich jak wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność.
To praktycznie pewne – w Polsce pojawi się 100 nowych fotoradarów.
To praktycznie pewne – w Polsce pojawi się 100 nowych fotoradarów.
Wracamy do lat 2007-2014? Na to, niestety, wygląda. Ministerstwo Infrastruktury zainstaluje w kraju 100 nowych urządzeń do kontroli prędkości. Co więcej, przepisy dotyczące mandatów z fotoradarów mają być bardziej surowe!
Ostatnie wpisy