Akumulatory z pojemnikiem elektrolitu – nowe zasady od 1. lutego

OnetraceMOTOŚWIAT

Akumulatory z pojemnikiem elektrolitu – nowe zasady od 1. lutego

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od teraz kupisz akumulator suchoładowany, który będzie już zalany i gotowy do użycia. Jeżeli zdecydujesz się na zakup w sklepie stancjonarnym, to musisz uzbroić się w cierpliwość - sprzedawca jest uruchomić akumulator najpóźniej w momencie sprzedaży.

Skierniewice: pod młotek trafił motocykl Jawa CZ rocznik 1961! Creme de la creme motoryzacji!
Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Wystartowała rejestracja na ISDE 2021!

Z powodu rozporządzenia Unii Europejskiej, 1 lutego nie będzie możliwości, by kupić w sklepie elektrolit do akumulatora. Wbrew pozorom sytuacja ta ma więcej korzyści niż minusów.

Motocykliści nie będą już zmuszeni, by samodzielnie zalewać elektrolit. W zamian będą mogli otrzymać akumulator świeży, gotowy do użycia i sprawdzony.

Rozporządzenie Unii Europejskiej dotyczy też wielu innych substancji potencjalnie niebezpiecznych o stężeniu minimum 15%. W niepowołanych rękach, elektrolit może stanowić poważne zagrożenie w kształcie materiału wybuchowego.

Od teraz kupisz akumulator suchoładowany, który będzie już zalany i gotowy do użycia. Jeżeli zdecydujesz się na zakup w sklepie stancjonarnym, to musisz uzbroić się w cierpliwość – sprzedawca jest uruchomić akumulator najpóźniej w momencie sprzedaży.

(Photo by Thomas Kelley on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.