Brytyjska marka BSA wróci do życia

OnetraceMOTOŚWIAT

Brytyjska marka BSA wróci do życia

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Markę w 2016 roku przejęła indyjska Mahindra, jednak dopiero teraz zdecydowała się europejską ekspansje.

Niespodzianka na setną rocznicę marki Moto Guzzi. Skrzętnie ukryta wskazówka rozpaliła wyobraźnię fanów
Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym
BMW. Projekt turystycznego motocykla R18 Transcontinental

Choć brytyjska marka nie sprostała próbie czasu, to hinduski miliarder chce ją odtworzyć nie tylko z myślą o modelach spalinowych, ale również elektrycznych.

Znane europejskie marki to wyjątkowy towar eksportowy. Od wielu lat firmy na całym świecie przejmują stare nazwy, by zaistnąć na rynku. Tym razem sprawa tyczy się brytyjskiej marki motocyklowej BSA i przejęcia przez Mahindre.

Plany miliardera są wyjątkowo ambitne – już w 2021 roku w Anglii będą montowane silniki spalinowe pod marką BSA, a praca centrum badawczego znajdującego się w Banbury zaprojektuje modele elektryczne. Pierwszy taki motocykl marki BSA ma zostać zaprezentowany pod koniec 2021 roku.

(By Yesterdays Antique Motorcycles en Classic Motorcycle Archive, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2952107)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.