Brytyjska marka BSA wróci do życia

MOTOŚWIAT
Brytyjska marka BSA wróci do życia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć brytyjska marka nie sprostała próbie czasu, to hinduski miliarder chce ją odtworzyć nie tylko z myślą o modelach spalinowych, ale również elektrycznych.

Znane europejskie marki to wyjątkowy towar eksportowy. Od wielu lat firmy na całym świecie przejmują stare nazwy, by zaistnąć na rynku. Tym razem sprawa tyczy się brytyjskiej marki motocyklowej BSA i przejęcia przez Mahindre.

Plany miliardera są wyjątkowo ambitne – już w 2021 roku w Anglii będą montowane silniki spalinowe pod marką BSA, a praca centrum badawczego znajdującego się w Banbury zaprojektuje modele elektryczne. Pierwszy taki motocykl marki BSA ma zostać zaprezentowany pod koniec 2021 roku.

(By Yesterdays Antique Motorcycles en Classic Motorcycle Archive, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2952107)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie wykorzystać klimatyzację w samochodzie w upalne dni?
Jak skutecznie wykorzystać klimatyzację w samochodzie w upalne dni?
W upalne dni klimatyzacja w samochodzie jest niezastąpionym urządzeniem, które zapewnia komfortowe warunki podczas jazdy. Jednak nie każdy wie, jak skutecznie wykorzystać klimatyzację w samochodzie, aby zwiększyć jej efektywność i uniknąć nieprzyjemnych skutków dla zdrowia. W tym artykule przedstawimy poradnik, jak skutecznie wykorzystać klimatyzację w samochodzie w upalne dni.
Ile kosztuje nowy Harley Davidson? Analizujemy ceny legendy!
Ile kosztuje nowy Harley Davidson? Analizujemy ceny legendy!
Harley Davidson to legenda motoryzacji i element subkultury. Ile kosztują nowe modele, dostępne obecnie w sprzedaży?
10 najważniejszych pojęć dla motocyklisty
10 najważniejszych pojęć dla motocyklisty
Przedstawiamy kilka najważniejszych pojęć, które adept jednośladów musi poznać. Wiedza ta pomoże Ci nie tylko w eksploatacji motocykla, ale również podczas oględzin i poszukiwań nowego jednośladu.
Ostatnie wpisy