Yamaha: czy już niedługo zobaczymy YZF-R7?

Yamaha: czy już niedługo zobaczymy YZF-R7?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Japoński koncern motoryzacyjny opublikował w sieci rozpalającą wyobraźnię zapowiedź nowej maszyny ze swojej stajni. Czy będzie to wyczekiwana przez fanów marki Yamaha YZF-R7?

Wszystko na to wskazuje. Najlepszym dowodem zamiarów japońskiej marki są amerykańskie dokumenty homologacyjne, w których znalazły się dwa jednoślady – YZFR7NCB oraz YZFR&NCL. Jak się domyślamy, motocykle będą napędzane znanym z modelu MT-07 silnikiem CP2. Ta wyjątkowa jednostka napędowa zapewnia moc rzędu 73,8 koni mechanicznych. Choć nie będzie to demon prędkości, to z pewnością zaskoczy nie jednego niedowiarka.

Jak możemy wywnioskować z materiału wideo, motocykl ten nie będzie typowo sportową maszyną, a raczej motocyklem o szerszym zastosowaniu. Resztę pozostawiam do Waszej oceny.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najszybsze motocykle świata – TOP 5
Najszybsze motocykle świata – TOP 5
Zastanawialiście się, który motocykl cieszy się mianem najszybszego na świecie? W tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Poznaj nasze TOP 5.
Okulary przeciwsłoneczne czy dodatkowa blenda – co lepiej ochroni motocyklistę przed słońcem?
Okulary przeciwsłoneczne czy dodatkowa blenda – co lepiej ochroni motocyklistę przed słońcem?
Zastanawiasz się, jaką osłonę na oczy wybrać, by osłonić je przed promieniami słonecznymi? Chcesz wiedzieć, co jest lepsze? W takim razie zapoznaj się z naszym poradnikiem.
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii  amerykańskiej marki
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki
Pan America to nietypowy motocykl w drzewie genealogicznym amerykańskiej marki. Turystyk na każdą drogę, który rusza właśnie w nieznany sobie teren.
Ostatnie wpisy