Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!

OnetraceMOTOŚWIAT

Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Niepozornie wyglądająca maszyna, może pochwalić się bogatym zestawem technologii ułatwiającej codzienną jazdę.

Ducati nie wyprodukuje elektrycznych motocykli?
BMW: nowy patent dotyczący sterowania motocyklem przy pomocy gestów
Harley-Davidson. Model XA – czyli amerykański motocykl z silnikiem boksera

Amerykański startup Tarform Motorcycles postanowił wypuścić na rynek wersję cafe racer swojego innowacyjnego elektrycznego jednoślada “Luna”. Choć na pierwszy rzut oka nie zaszły istotne zmiany, to konstrukcja oferuje o wiele większą elastyczność i interesujące dodatki.

Z racji tego, że produkcja rozpocznie się w tym roku, Tarform zadbał o to, by Luna występowała w dwóch wersjach. Co ważne, za obie trzeba będzie zapłacić identyczną cenę – 24 tysiące dolarów. Pierwowzór będzie znany pod nazwą Scrambler Edition, z kolei nowa wersja zostanie zaprezentowana jako Racer Edition.

Oba motocykle charakteryzuje unikatowy styl retro połączony z futurystycznym ksztaltem nadwozia. Motocykle są wyposażone w silnik elektryczny o mocy 55 koni mechanicznych a masa własna maszyn wynosi zaledwie 200 kilogramów.

Co ciekawe, Tarform przyjmuje zamówienia z zaliczką w wysokości zaledwie 500 dolarów. Według zapewnień producenta, Motocykle mialyby pojawić się jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.