Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!

OnetraceMOTOŚWIAT

Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Niepozornie wyglądająca maszyna, może pochwalić się bogatym zestawem technologii ułatwiającej codzienną jazdę.

MV Agusta odkłada w czasie budowę elektrycznego modelu
Kawasaki przeciera szlaki – pracuje nad trójkołowcem
Jak dobrać odpowiedni kask dla początkującego motocyklisty?

Amerykański startup Tarform Motorcycles postanowił wypuścić na rynek wersję cafe racer swojego innowacyjnego elektrycznego jednoślada „Luna”. Choć na pierwszy rzut oka nie zaszły istotne zmiany, to konstrukcja oferuje o wiele większą elastyczność i interesujące dodatki.

Z racji tego, że produkcja rozpocznie się w tym roku, Tarform zadbał o to, by Luna występowała w dwóch wersjach. Co ważne, za obie trzeba będzie zapłacić identyczną cenę – 24 tysiące dolarów. Pierwowzór będzie znany pod nazwą Scrambler Edition, z kolei nowa wersja zostanie zaprezentowana jako Racer Edition.

Oba motocykle charakteryzuje unikatowy styl retro połączony z futurystycznym ksztaltem nadwozia. Motocykle są wyposażone w silnik elektryczny o mocy 55 koni mechanicznych a masa własna maszyn wynosi zaledwie 200 kilogramów.

Co ciekawe, Tarform przyjmuje zamówienia z zaliczką w wysokości zaledwie 500 dolarów. Według zapewnień producenta, Motocykle mialyby pojawić się jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.