Kiedy możemy spodziewać się pełnego lockdownu? Co ze sklepami i serwisami moto?

OnetraceMOTOŚWIAT

Kiedy możemy spodziewać się pełnego lockdownu? Co ze sklepami i serwisami moto?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chociaż sklepy i warsztaty motoryzacyjne pozostają jak na razie otwarte, niedługo może się to zmienić.

Pierwsze ruszenie motocyklem – jak to zrobić krok po kroku?
Kurtki motocyklowe na ścigacza. Ile trzeba wydać, by nie być „wycierką”?
Bezpieczne i wygodne buty motocyklowe – jak wybrać najlepszy model?

Jak na razie sklepy motoryzacyjne i warsztaty pozostają otwarte. Nie pozwólmy, aby sytuacja ta uśpiła naszą czujność – zmiany mogą nadejść wraz z kolejnym lockdownem.

Już w tym tygodniu drastyczna sytuacja na terenie kraju może się zmienić na jeszcze gorszą. Przed Premierem Mateuszem Morawieckim trudna decyzja.

Pomimo zapewnień ze strony rządu odnośnie lockdownu, polska gospodarka jest coraz bardziej ograniczana. Zamknięto szkoły, urzędy, a większość z nas pracuje zdalnie. Nieubłaganie zbliża się widmo drugiego w tym roku lockdownu epidemiologicznego. Jak wskazują eksperci – decydujące okażą się najbliższe dni. Jeśli liczba zakażeń będzie cały czas rosła, to wtedy możemy być pewni decyzji Mateusza Morawieckiego.

Lockdown może oznaczać zamknięcie wszystkich sklepów za wyjątkiem tych oferujących produkty pierwszej potrzeby. Dlatego też, jeśli planujecie skorzystać z jesiennych wyprzedaży lub usług warsztatu – zróbcie to teraz. Następna okazja może pojawić się za kilka tygodni.

(Photo by Gary Butterfield on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.