Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?

OnetraceMOTOŚWIAT

Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzyjające warunki atmosferyczne wystarczyły, by pierwsi śmiałkowi oficjalnie ruszyli w teren. Czy to zapowiedź początku sezonu?

Wielka Brytania. Co z motocyklami w dobie zakazu aut spalinowych?
Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Przygotowanie motocykla do zimowania – nasze TOP5

Wygłodniali motocykliści, którzy zostali zmuszeni do schowania swoich jednośladów na zimę węszą okazji, by w końcu po raz pierwszy w tym roku udać sie na przejażdżkę.

Ostatni weekend, a przede wszystkim niedziela, okazał się wyjątkowo przychylny dla wszystkich fanów jednośladów. Zupełnie nieoczekiwanie otrzymaliśmy pierwszą namiastkę wiosny, po siarczystych mrozach i obfitych opadach śniegu.

Co więcej, sprzyjające warunki atmosferyczne wystarczyły, by pierwsi śmiałkowi oficjalnie ruszyli w teren. Czy to oficjalna zapowiedź początku sezonu?

Wszystko na to wskazuje, że czekają nas ciepłe dwa tygodnie, w których będzie aż nadto okazji by odkurzyć motocykl. Niemniej jednak, w okolicach 10 dnia tego miesiąca czekają nas jeszcze przymrozki.

Miejmy nadzieje, jednak, że będzie to ostatni powrót zimowej aury.

(Photo by Omar Tursić on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.