Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?

OnetraceMOTOŚWIAT

Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzyjające warunki atmosferyczne wystarczyły, by pierwsi śmiałkowi oficjalnie ruszyli w teren. Czy to zapowiedź początku sezonu?

Rumunia zamyka lasy dla motocrossu!
Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty
Żory. Policja poszukuje mężczyzny, który próbował ukraść jednoślad

Wygłodniali motocykliści, którzy zostali zmuszeni do schowania swoich jednośladów na zimę węszą okazji, by w końcu po raz pierwszy w tym roku udać sie na przejażdżkę.

Ostatni weekend, a przede wszystkim niedziela, okazał się wyjątkowo przychylny dla wszystkich fanów jednośladów. Zupełnie nieoczekiwanie otrzymaliśmy pierwszą namiastkę wiosny, po siarczystych mrozach i obfitych opadach śniegu.

Co więcej, sprzyjające warunki atmosferyczne wystarczyły, by pierwsi śmiałkowi oficjalnie ruszyli w teren. Czy to oficjalna zapowiedź początku sezonu?

Wszystko na to wskazuje, że czekają nas ciepłe dwa tygodnie, w których będzie aż nadto okazji by odkurzyć motocykl. Niemniej jednak, w okolicach 10 dnia tego miesiąca czekają nas jeszcze przymrozki.

Miejmy nadzieje, jednak, że będzie to ostatni powrót zimowej aury.

(Photo by Omar Tursić on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.