Prezent na Dzień Chłopaka – co kupić fanowi motocykli?

MOTOŚWIAT
Prezent na Dzień Chłopaka – co kupić fanowi motocykli?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty masz w domu miłośnika motocykli? Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla motocyklisty? Spraw mu voucher na szkolenie motocyklowe od ADV Academy! Każdy motocyklista wie, jak istotną inwestycją w bezpieczeństwo jest doskonalenie techniki jazdy. Szkolenia motocyklowe to nie tylko zastrzyk wiedzy, którą kierujący pojazdem może zastosować podczas jazdy, lecz także idealna okazja do poznania innych fanów motocykli i dzielenia się z nimi doświadczeniem. 

Szkolenia motocyklowe z doskonalenia techniki jazdy motocyklem

Zarówno motocykl, jak i inny środek transportu, w przypadku osób mało doświadczonych lub nieznających prawidłowych technik kierowania pojazdem, może stać się zagrożeniem na drodze. Nawet bardzo doświadczeni kierowcy w sytuacjach stresowych mogą popełniać błędy, nie mówiąc już o osobach, które dopiero ukończyły szkołę jazdy na motocyklu. Każda wyrobiona umiejętność wymaga doskonalenia i ciągłej nauki, a uwierzcie, uczyć się jest czego! ADV Academy oferuje kursy doszkalające jazdę motocyklem w zakresie prowadzenia pojazdu zarówno na drogach publicznych, jak i gruntowych. W zależności od rodzaju szkolenia, instruktorzy wspólnie z uczestnikami pracują nad prawidłowymi nawykami i odruchami w czasie jazdy, panowaniem nad motocyklem w różnych warunkach i prawidłowym reagowaniem na zagrożenia. 

Rodzaje szkoleń z ADV Academy 

W szkole motocyklowej ADV Academy można znaleźć trzy rodzaje szkoleń z doskonalenia jazdy:

  1. Enduro Adventure – szkolenia dla głodnych przygód. Dwa dni zajęć teoretycznych i praktycznych w celu udoskonalenia techniki jazdy w terenie. 
  2. Jazda szosowa – doskonalenie jazdy w zakrętach w warunkach drogowych, składające się z 5 sesji. Na szkoleniu nie dopuszcza się szybkiej jazdy, dlatego przeznaczone jest dla tych bardziej odpowiedzialnych
  3. Jazda precyzyjna – szkolenie z doskonalenia jazdy przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom zaawansowania posiada elementy Moto Gymkhany!

Wszystkie szkolenia prowadzone są pod czujnym okiem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego uczestnika. Jeśli nie wiesz, jakie szkolenie wybrać, sprawdź voucher kwotowy – osoba obdarowana sama zdecyduje, na jaki kurs doszkalający się wybrać. 

Oprócz szkoleń, ADV Academy oferuje także wspólne zorganizowane wycieczki motocyklowe w Polsce i Hiszpanii, które zrzeszają miłośników jednośladów. Zajrzyj do ADV Academy (https://advacademy.pl/) i wybierz swój idealny prezent na Dzień Chłopaka!

Fot.: William Daigneault/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy egzamin na kategorię A zdrożeje? Prawie wszystko jest jasne!
Czy egzamin na kategorię A zdrożeje? Prawie wszystko jest jasne!
Ceny egzaminów na kategorię A mają już w niedługim czasie wzrosnąć. Jak mocno zaboli to portfele kursantów?
Zaprawki lakiernicze – wyeliminuj skazy karoserii samochodu
Zaprawki lakiernicze – wyeliminuj skazy karoserii samochodu
Lakier na karoserii naszych samochodów pozostaje narażony na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych. Może ulec uszkodzeniu pod wpływem warunków atmosferycznych, temperatury, kwaśnych deszczów, a nawet wbijających się w karoserię w czasie jazdy owadów.
Najważniejsze zasady w kulturze motocyklistów – TOP5
Najważniejsze zasady w kulturze motocyklistów – TOP5
Kultura motocyklowa składa się z wielu elementów. Zaliczamy do niej między innymi zasady obowiązujące w ruchu drogowym. Jak one wyglądają?
Ostatnie wpisy