Motocykl Zero SR! Co warto wiedzieć o tym cudzie technologicznym?

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykl Zero SR! Co warto wiedzieć o tym cudzie technologicznym?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Mikropłatności to ulubione słowo deweloperów gier wideo, a znienawidzone przez graczy. Teraz będą obecne również w nowym motocyklu Zero SR. W jaki sposób będą działać?

Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!
MV Agusta Superveloce – ucieleśnienie futurystycznego klasycyzmu
BMW zaprezentowało najnowsze zestawy miękkich sakw i kufrów. Czy rzeczywiście warto?

Cały przemysł motoryzacyjny dynamicznie się zmienia. Z duchem czasu idzie również Zero Motorcycles, które zaprezentowało nową generację modelu SR. Korzysta on z rozwiązań znanych z gier wideo!

Zero SR to jeden z motocykli elektrycznych od czołowej marki w tej dziedzinie. Nie dziwi więc, że jego producent, czyli Zero Motorycycles, stara się wprowadzać nowe rozwiązania. Jedno z nich zostało zapożyczone z gier wideo, a także od producenta elektrycznych samochodów osobowych, czyli Tesli.

Dzięki temu, że elektryczny motocykl Zero SR korzysta z systemu operacyjnego Cypher III+, możliwe jest wprowadzenie mikropłatności. Pozwalają one na odblokowanie funkcji motocykla, takich jak większa moc, dostęp do szybkiego ładowania, większy akumulator czy też podgrzewane manetki. Do niektórych rzeczy otrzyma się dostęp od razu, a po pozostałe należy wybrać się do serwisu. System Cypher III+ pojawi się również w innych modelach Zero Motorcycles.

Zdj. główne: Duncan Adler/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.