Nowe BMW CE 04: bezgłośna zelektryfikowana rewolucja wśród miejskich jednośladów

OnetraceMOTOŚWIAT

Nowe BMW CE 04: bezgłośna zelektryfikowana rewolucja wśród miejskich jednośladów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykl wyróżnia się futurystycznym projektem, pełnymi kołami oraz wkomponowaną w stylistykę skutera nóżkę boczną.

Przygotowanie motocykla do zimowania – nasze TOP5
Ducati nie wyprodukuje elektrycznych motocykli?
Aktualizacje modeli BMW Motorrad na rok modelowy 2022!

BMW wykonuje kolejny krok przybliżający koncern do wypełnienia założeń strategii elektromobilność dla aglomeracji miejskich. Model CE 04 otwiera nowy rozdział w mobilności miejskich jednośladów – elektryczny napęd, futurystyczny design oraz nowatorskie rozwiązania.

Najnowszy jednoślad BMW Motorrad został wyposażony w silnik o maksymalnej mocy na poziomie 31 kW (42 KM), który sprawia, że CE 04 dostarcza dużo radości z jazdy. Co ważne, przyspieszenie od 0 do 50 km/h zajmuje mu zaledwie 2,6 sekundy. To bardzo ważne w środowisku miejskiej dżungli, gdzie zwinność jest wszystkim.

Prędkość maksymalna pojazdu została ograniczona do 120 km/h, co przekłada się na możliwość korzystania nie tylko z ciasnych miejskich uliczek, ale także ekspresówek czy też autostrad. Dalej, pojemność ogniw akumulatora przekłada się na 130-kilometrowy zasięg na jednym ładowaniu.

Silnik elektryczny został zamontowany między akumulatorem a kołem tylnym. Podczas długotrwałych testów, BMW Motorrad opracowało dla każdego trybu jazdy osobny i bardzo komfortowy sposób odzysku energii.

(Fot. materiały prasowe BMWGroup)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.