Nowe BMW CE 04: bezgłośna zelektryfikowana rewolucja wśród miejskich jednośladów

OnetraceMOTOŚWIAT

Nowe BMW CE 04: bezgłośna zelektryfikowana rewolucja wśród miejskich jednośladów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykl wyróżnia się futurystycznym projektem, pełnymi kołami oraz wkomponowaną w stylistykę skutera nóżkę boczną.

Przygotowanie motocykla do zimowania – nasze TOP5
Wiek a uprawnienia kierowcy. Kiedy możesz zrobić daną kategorię motocyklową?
Wrocław. Nocna celebracja z okazji wydania ostatniego Diavela 1260 Lamborghini

BMW wykonuje kolejny krok przybliżający koncern do wypełnienia założeń strategii elektromobilność dla aglomeracji miejskich. Model CE 04 otwiera nowy rozdział w mobilności miejskich jednośladów – elektryczny napęd, futurystyczny design oraz nowatorskie rozwiązania.

Najnowszy jednoślad BMW Motorrad został wyposażony w silnik o maksymalnej mocy na poziomie 31 kW (42 KM), który sprawia, że CE 04 dostarcza dużo radości z jazdy. Co ważne, przyspieszenie od 0 do 50 km/h zajmuje mu zaledwie 2,6 sekundy. To bardzo ważne w środowisku miejskiej dżungli, gdzie zwinność jest wszystkim.

Prędkość maksymalna pojazdu została ograniczona do 120 km/h, co przekłada się na możliwość korzystania nie tylko z ciasnych miejskich uliczek, ale także ekspresówek czy też autostrad. Dalej, pojemność ogniw akumulatora przekłada się na 130-kilometrowy zasięg na jednym ładowaniu.

Silnik elektryczny został zamontowany między akumulatorem a kołem tylnym. Podczas długotrwałych testów, BMW Motorrad opracowało dla każdego trybu jazdy osobny i bardzo komfortowy sposób odzysku energii.

(Fot. materiały prasowe BMWGroup)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.