Oława: złodzieje motocykli trafili w ręce policji

OnetraceMOTOŚWIAT

Oława: złodzieje motocykli trafili w ręce policji

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Amatorzy cudzego mienia zgromadzili w swojej dziupli między innymi motocykle i elektronarzędzia.

Żnin. 18-latek uciekł przed drogówką!
Motocykl Keanu Reevesa trafił do gry Cyberpunk 2077
Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku

Śledczy z wydziału kryminalnego dolnośląskiej policji spisali się na medal. Tytaniczna praca zaowocowała schwytaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież jednośladów i sprzętu budowlanego.

Funkcjonariusze oławskiej komendy policji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 40 lat, których grafik wypełniły włamania i kradzieże. W CV amatorów cudzego mienia znajduje sie naprawdę sporo pozycji – od agregatów, przez płyty szalunkowe, po materiały budowlane.

informuje podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

W trakcie czynności procesowych z udziałem podejrzanych, przedstawiono im zarzuty kradzieży i włamań, do których obaj się przyznali. W sumie straty związane z ich przestępczą działalnością wyceniono na 163 tys. złotych. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia, który powróci do właścicieli.

Mężczyznom grozi nawet do dziesięciu lat więzienia.
(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.