Sondors Metacycle, czyli światowa gwiazda wśród elektryków

OnetraceMOTOŚWIAT

Sondors Metacycle, czyli światowa gwiazda wśród elektryków

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Co ciekawe, w miejscu przeznaczonym na bak motocykli znajduje się schowek na telefon z bezprzewodową ładowarką. Ponadto, dzięki ramie wykonanej ze szczotkowanego aluminimum motocykl waży zaledwie 90 kilogramów.s

Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym
To praktycznie pewne – w Polsce pojawi się 100 nowych fotoradarów.
Jak dobrać odpowiedni kask dla początkującego motocyklisty?

Sondors to kalifornijska marka elektrycznych rowerów, o której wspominaliśmy kilka dni temu. W końcu było nam dane zobaczyć to cudo prosto z bezdroży Kalifornii.

Popularyzacja elektrycznych motocykli pozwoliła wielu firmom na skok na głęboką wodę – wprost do świata motoryzacyjnego, w kórym trzeba sie rozpychać łokciami. Jedną z takich firm jest Sondors.

Dotychczas nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie wyglądał motocykl, jednak firma zdecydowała się w końcu pokazać swoje dzieło w pełnej krasie. Metacycle prezentuje się świetnie.

Co ciekawe, w miejscu przeznaczonym na bak motocykli znajduje się schowek na telefon z bezprzewodową ładowarką. Ponadto, dzięki ramie wykonanej ze szczotkowanego aluminimum motocykl waży zaledwie 90 kilogramów.

Na pierwsze testy przyjdzie nam jeszcze poczekać.

(Fot. materiały prasowe Sondors)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.