Zloty motocyklowe w sierpniu – Jasna Góra i nie tylko!

WYDARZENIA
Zloty motocyklowe w sierpniu – Jasna Góra i nie tylko!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Lato to idealna pora na wszelkiej maści wydarzenia kulturalne i motocyklowe. Najlepiej, jeśli połączymy obie te sfery.

Dziś przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych zlotów motocyklowych w sierpniu. Jeśli szukasz miejsca do rekreacji i odpoczynku w dobrym towarzystwie, to nie może Cię tam zabraknąć!

V Spotkanie MOTO GOSTKOWO – 2021

To kolejna, piąta już edycja gostkowskiego spotkania motocyklowego. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostkowie 21 sierpnia o godzinie 13:00. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla całych rodzin i miłośników jednośladów. To między innymi: parada motocykli, wystawa, koncert, atrakcyjne konkursy oraz catering.

XX lecie Warsaw Chapter Poland

Jubileuszowa impreza z okazji 20-lecia utworzenia Warsaw Chapter Poland – największego oficjalnego Chapteru Harley Davidson w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Rewita Rynia w miejscowości Białobrzegi. Spotkanie potrwa dwa dni – od 27 do 29 sierpnia! Na zgromadzonych czekać będzie moc atrakcji.

XXXIII Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów – OLDTIMERS 2021

Po dwóch latach przerwy, jedna z największych imprez motocyklowych powraca z przytupem. Na miejscu najbardziej mile widziani są właściciele klasyków i oldtimerów. Dla zgromadzonych zaplanowano tradycyjną paradę, świetną muzykę oraz liczne atrakcje. 

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Cieszkowie w terminie 20-22 sierpnia. Niestety, z różnych przyczyn, tegoroczny Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów nie będzie mógł się odbyć w Krotoszynie. 

XXVI Steel Horses Meeting w Regietowie

To wydarzenie organizowane przez Steel Roses MC Poland i Steel Horses Meeting. Jak zwykle spotkamy się w stadninie koni Huculskich Gładyszów w Regietowie w województwie małopolskim. 

Co ważne, na terenie znajduje się pensjonat oferujący 60 miejsc noclegowych i karczma oferująca regionalną kuchnię. Poza tym, na zgromadzonych czeka darmowe pole namiotowe. W cenie wjazdu znajduje się: pokaz jazdy konnej i powożenia, parada motocykli, konkurs miss zlotu, gastronomia, zimne piwo, catering, pokazy i konkurencje motocyklowe. 

XIV Polish Bike Week 2021 – Karpacz

To jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata – 3-dniowe spotkanie motocyklistów, zamieszkałych w Karpaczu mieszkańców i turystów. Dość powiedzieć, że gwiazdą imprezy jest zespół IRA. Polish Bike Week ma otwarty i w zasadzie bezpłatny charakter.

Na zgromadzonych czekają między innymi: miasteczko Harley Street, ogólnodostępne prezentacje, pokazy i konkursy z nagrodami w formie motocykli Harley-Davidson. Poza tym odbędzie się również losowanie motocykla! Wydarzenie, zorganizowane przy restauracji Dwór Liczyrzepy, rozpocznie się 5 i zakończy w niedzielę 8 sierpnia. Polish Bike Week to przede wszystkim ryk silnika, fenomenalne koncerty i okazja do spotkań towarzyskich.

Przeczytaj też: https://onetrace.pl/wydarzenia/spoty-motocyklowe-w-malopolsce-w-wakacje-zobacz-gdzie-jechac/

Zdjęcie główne: Daniel/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni materiał do tworzenia unikalnych kształtów z PMMA?
Jak wybrać odpowiedni materiał do tworzenia unikalnych kształtów z PMMA?
Odkryj, jak wybrać odpowiednie materiały do tworzenia unikalnych kształtów z PMMA. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, ich zaletach i wskazówkach, jak z nich korzystać.
Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!
Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!
W przeciągu ostatniego roku mieliśmy do czynienia z kilkoma pantentami Hondy, które budzą zarówno kontrowersje jak i zdumienie ekspertów.
Czy egzamin na kategorię A zdrożeje? Prawie wszystko jest jasne!
Czy egzamin na kategorię A zdrożeje? Prawie wszystko jest jasne!
Ceny egzaminów na kategorię A mają już w niedługim czasie wzrosnąć. Jak mocno zaboli to portfele kursantów?
Ostatnie wpisy