Sportowy elektryk od Benelli? Wszystko na to wskazuje, QJMotor pokaże nowy model w Pekinie!

OnetraceMOTOŚWIAT

Sportowy elektryk od Benelli? Wszystko na to wskazuje, QJMotor pokaże nowy model w Pekinie!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsze dzieło QJMotor mogłoby rozpocząć zupełnie nową erę w historii motoryzacji. W sieci znalazły się potencjalne zdjęcia nowego elektrycznego motocykla.

Czym jest „plecak” w slangu motocyklowym?
Najlepsze tory dla motocyklistów w Polsce – sprawdź, gdzie warto się wybrać
Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?

Chiński koncern Qianjing, który jest jednocześnie właścicielem marki Benelii, ma zaprezentować w Pekinie nowy sportowy elektryczny jednoślad, który miałby trafić do Europy w barwach włoskiej marki. Czy nadchodzi era atrakcyjnych i niedrogich elektryków?

Do sieci, za pośrednictwem portalu indianautosblog.com, trafiły niedawno zdjęcia ukazujące motocykl łudząco podobny do bliźniaka wyposażonego w silnik o pojemności 500 cm3. Ten model, o oznaczeniu QJ7000D, miałby otrzymać napęd elektryczny. Co ciekawe, dzięki braku konieczności montowania tradycyjnego zbiornika paliwa znalazło się miejsce na schowek, który mógłby pomieść kask.

Nowy model jest już niemal w stu procentach pewny. Obok zdjęć, pojawiły się informacje odnośnie wydzielenia osobnej marki QJMotor oznaczonej nazwą Qianjiang Electric Vehicles, która miałaby się zajmować wyłącznie produkcją elektrycznych motocykli. Choć na oficjalnej stronie chińskiego koncernu próżno szukać wieści dotyczących elektrycznych jednośladów, to z pewnością wkrótce się to zmieni.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.