Promocja Yamahy na oryginalne części zamienne

OnetraceMOTOŚWIAT

Promocja Yamahy na oryginalne części zamienne

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Akcja ma na celu wsparcie wszystkich właścicieli motocykli spod znaku Yamahy. Promocja to świetny czas, by zaopatrzyć się w części potrzebne do renowacji.

Harley-Davidson. Model XA – czyli amerykański motocykl z silnikiem boksera
Rynek motoryzacyjny. Po trzech kwartałach 2020 najlepiej sprzedają się motocykle
Pierwszy motocykl turystyczny od CFMoto będzie napędzany silnikiem KTM

Japoński koncern postanowił zaskoczyć miłośników swojej marki. Promocja dotyczy wszystkich motocykli marki – bez względu na wiek pojazdu. Co więcej, właściciele starszych modeli mogą liczyć na odpowiednio większy rabat!

To kolejna odsłona promocji pt. „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha”. Trzeba przyznać, że to niesłychana okazja by zaopatrzyć się w markowe części zamienne i lepiej zadbać o swój motocykl.

Wystarczy, że udasz się do autoryzowanego serwisu Yamahy, gdzie na podstawie numeru VIN określony zostanie wiek pojazdu, który z kolei przełoży się na odpowiednio wysoki rabat.

Warto wspomnieć jednak, że akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami, a minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł. Regulamin akcji oraz więcej informacji znajdziesz na www.yamaha-motor.pl.

(Photo by Ji Seongkwang on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.