Wielka Brytania. Mężczyzna oskarżony o morderstwo po staranowaniu złodziei

OnetraceMOTOŚWIAT

Wielka Brytania. Mężczyzna oskarżony o morderstwo po staranowaniu złodziei

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do niecodziennego zdarzenia doszło w maju tego roku. Okradziony mężczyzna usłyszał zarzuty morderstwa.

Policyjny pościg za motocyklem zakończony kontrowersją
Policja odnalazła dziuplę złodziei. W tle części motocyklowe za 180 tysięcy złotych i czterech aresztowanych
Łódzkie: śmiertelny wypadek z udziałem jednośladu i osobówki na Drodze Krajowej numer 70

32-letni Anglik ruszył w pogoń za skradzionym motocyklem. W wyniku zdarzeń jedna osoba straciła życie, a druga doznała poważnych uszczerbków na zdrowiu.

Wcześniej w tym roku, 32-letni Mihaia Dinisoae obudził ryk silnika własnego motocykla. Mihai dostrzegł dwóch mężczyzn odjeżdzających jego motocyklem marki Honda. Natychmiast wsiadł do samochodu i rozpoczął pościg.

W sądzie przedstawiono nagranie, na którym widać dwójkę amatorów cudzego mienia, którzy przyjechali pod dom obrabowanego rowerami, a następnie odjechali skradzionym motocyklem.

W trakcie pościgu, Dinisoae dwukrotnie najechał na tył motocykla, co w końcu spowodowało przewrócenie jednośladu. Wypadek uchwyciły kamery monitoringu.

Złodzieje zlecieli z motocykla – pierwszy z nich uderzył w lampę uliczną i zmarł, z kolei drugi mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Po wypadku, Mihai odjechał z miejsca wypadku.

Sprawa sądowa trwa. Oskarżony nie przyznaje się do morderstwa i celowego spowodowania obrażeń.

(Photo by Saúl Bucio on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.