Wielka Brytania. Mężczyzna oskarżony o morderstwo po staranowaniu złodziei

OnetraceMOTOŚWIAT

Wielka Brytania. Mężczyzna oskarżony o morderstwo po staranowaniu złodziei

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do niecodziennego zdarzenia doszło w maju tego roku. Okradziony mężczyzna usłyszał zarzuty morderstwa.

Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Dolnośląscy policjanci otrzymali nowy motocykl
Straż Graniczna. Warte 30 tysięcy złotych motocykle trafią do funkcjonariuszy

32-letni Anglik ruszył w pogoń za skradzionym motocyklem. W wyniku zdarzeń jedna osoba straciła życie, a druga doznała poważnych uszczerbków na zdrowiu.

Wcześniej w tym roku, 32-letni Mihaia Dinisoae obudził ryk silnika własnego motocykla. Mihai dostrzegł dwóch mężczyzn odjeżdzających jego motocyklem marki Honda. Natychmiast wsiadł do samochodu i rozpoczął pościg.

W sądzie przedstawiono nagranie, na którym widać dwójkę amatorów cudzego mienia, którzy przyjechali pod dom obrabowanego rowerami, a następnie odjechali skradzionym motocyklem.

W trakcie pościgu, Dinisoae dwukrotnie najechał na tył motocykla, co w końcu spowodowało przewrócenie jednośladu. Wypadek uchwyciły kamery monitoringu.

Złodzieje zlecieli z motocykla – pierwszy z nich uderzył w lampę uliczną i zmarł, z kolei drugi mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Po wypadku, Mihai odjechał z miejsca wypadku.

Sprawa sądowa trwa. Oskarżony nie przyznaje się do morderstwa i celowego spowodowania obrażeń.

(Photo by Saúl Bucio on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.