Zamówienia „na wynos” przyczyniły się do wzrostu zainteresowania skuterami na minuty

OnetraceMOTOŚWIAT

Zamówienia „na wynos” przyczyniły się do wzrostu zainteresowania skuterami na minuty

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Według opinii ekspertów, udział skuterów elektrycznych na rynku będzie się tylko zwiększał. Wszystko za sprawą obostrzeń gastronomicznych.

26-latkowie mknęli blisko 200 km/h! Policja zadbała o to, aby nie wsiedli już na jednoślady
BMW: nowy patent dotyczący sterowania motocyklem przy pomocy gestów
Motocykl wrócił do właściciela po 60 latach

Choć rynkowy udział tego typu pojazdów na minuty ucierpiał z powodu pandemii, to z pewnością skutery stały się bardzo popularnymi środkami transportu wśród kurierów.

Polacy coraz częściej zamawiają posiłki na wynos. To naturalna konsekwencja obostrzeń nałożonych na lokale gastronomiczne. Obłożenie tego typu działalności gospodarczych łączy się z atrakcyjnością i coraz większym przekonaniem do tego typu spożywania posiłków.

Co zaskakujące, jeszcze przed wybuchem pandemii rynek food delivery rósł w tempie 40% rocznie. Niepokój społeczny na początku poprzedniego roku przyczynił się do gwałtownego załamania, jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy usługi wróciły na stare tory.

Pomaga także to, że jako społeczeństwo przyzwyczailiśmy się do zamawiania posiłków na wynos. Kto powiedział, że pandemia nie ma pozytywnych stron?

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.