Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”

OnetraceMOTOŚWIAT

Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Plan zakłada przede wszystkim użycie tańszych materiałów. Były zawodnik chce, by motocykle były dostępne już za 700 euro.

Przygotowanie motocykla do zimowania – nasze TOP5
Wystartowała rejestracja na ISDE 2021!
Trudno o lepszą okazję: KTM 450 Rally Factory Replica w zasięgu ręki!

Zawodnik po zakończeniu kariery planuje robić wszystko co w jego mocy, by żużel stał się bardziej popularnym i dostępnym sportem. Kluczowe okażą się tanie maszyny.

Mam taki pomysł, by postąpić z motocyklami żużlowymi tak, jak z tymi do motocrossu. Chodzi o to, by móc wejść do sklepu i tam kupić motocykl czy też zamówić go przez internet. To bardziej będzie dla dzieci, nie dla profesjonalistów. Chcę, żeby było to jak najtańsze.

tłumaczył Pavlic na łamach serwisu WP

Plan zakłada przede wszystkim użycie tańszych materiałów. Były zawodnik chce, by motocykle były dostępne już za 700 euro. Jak tłumaczy Chorwat, aktualnie szyki przedsięwzięciu krzyżuje sytuacja epidemiologiczna.

(Autorstwa Afanasyev Sergey – http://vk.com/album-29678582_177972654, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27708670)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.