Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”

MOTOŚWIAT
Znany zużlowiec, Jurica Pavlic, chce spopularyzować „czarny sport”
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zawodnik po zakończeniu kariery planuje robić wszystko co w jego mocy, by żużel stał się bardziej popularnym i dostępnym sportem. Kluczowe okażą się tanie maszyny.

Mam taki pomysł, by postąpić z motocyklami żużlowymi tak, jak z tymi do motocrossu. Chodzi o to, by móc wejść do sklepu i tam kupić motocykl czy też zamówić go przez internet. To bardziej będzie dla dzieci, nie dla profesjonalistów. Chcę, żeby było to jak najtańsze.

tłumaczył Pavlic na łamach serwisu WP

Plan zakłada przede wszystkim użycie tańszych materiałów. Były zawodnik chce, by motocykle były dostępne już za 700 euro. Jak tłumaczy Chorwat, aktualnie szyki przedsięwzięciu krzyżuje sytuacja epidemiologiczna.

(Autorstwa Afanasyev Sergey – http://vk.com/album-29678582_177972654, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27708670)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Spowodował aż 90 kolizji. Obiecywał nie informować władz
Spowodował aż 90 kolizji. Obiecywał nie informować władz
Mężczyzna wyłudzał również odszkodowania z towarzystw ubezpieczeniowych.
2021. Suzuki odkrywa wszystkie  karty
2021. Suzuki odkrywa wszystkie karty
Ostatnia i finałowa część oferty prezentuje przede wszystkim znane i lubiane modele japońskich motocykli - od tych typowo sportowych, po klasyczne cruisery.
Jak zadbać o naszą chłodnicę podczas zimy? Sprawdź nasze wskazówki
Jak zadbać o naszą chłodnicę podczas zimy? Sprawdź nasze wskazówki
Układ chłodniczy spełnia w samochodzie wiele zadań. Nie tylko pozwala utrzymać optymalną temperaturę roboczą silnika, ale też zapewnia ogrzewanie wewnątrz przedziału pasażerskiego pojazdu. Jest to kluczowe zwłaszcza w sezonie zimowym.
Ostatnie wpisy