Honda: sprzedaż PCX w Polsce przekroczy barierę 2500 sztuk!

OnetraceMOTOŚWIAT

Honda: sprzedaż PCX w Polsce przekroczy barierę 2500 sztuk!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

PCX pierwszy raz wkroczyło na europejską ziemię w 2010 roku. Od tamtego czasu łączna sprzedaż tego modelu przekroczyła 140 tysięcy sztuk!

BMW: nowy patent dotyczący sterowania motocyklem przy pomocy gestów
Segway: wodorowy motocykl stylizowany na maszynach z filmu “Tron”
Wiek a uprawnienia kierowcy. Kiedy możesz zrobić daną kategorię motocyklową?

Model PCX to jeden z najpopularniejszych skuterów na Starym Kontynencie. To pojazd idealnie odnajdujący się w miejskiej dżungli – zwinny, lekki i… oszczędny. Szczęśliwy nabywca 2500. egzemplarza otrzyma niespodziankę przygotowaną przez polski oddział Hondy!

Wersja PCX przygotowana na rok 2021 jest spadkobiercą wszystkiego, co najlepsze w skuterach japońskiej marki – ponadczasowość, kompaktowe wymiary, komfort i praktyczność. To sprawia, że skutery Hondy są wyjątkowo atrakcyjne dla mieszkańców zatłoczonych europejskich miast.

PCX 2021 otrzymał nowy, udoskonalony czterozaworowy silnik Smart Power Plus działający w zgodzie z wymogami EURO5, wyposażony w innowacyjny układ HSTC. Przeprojektowana rama i praktyczne rozwiązania technologiczne sprawiają, że średnie zużycie paliwa tego modelu plasuje się na poziomie 2,1 l/100 kilometrów!

(Fot. materiały prasowe Honda)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.