NAJEM sposobem na użytkowanie nowego SEAT-a i CUPRY

MOTOŚWIAT
NAJEM sposobem na użytkowanie nowego SEAT-a i CUPRY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nowy SEAT lub CUPRA to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Jednak wybór odpowiedniego rozwiązania finansowego może stanowić wyzwanie. Warto rozważyć wynajem długoterminowy samochodu jako atrakcyjną alternatywę. W tym artykule przyjrzymy się zaletom tego rozwiązania i zdradzimy, dlaczego warto wybrać NAJEM z Volkswagen Financial Services dla swojego SEAT-a lub CUPRY.

NAJEM nowego SEAT-a i  CUPRY

Wynajem długoterminowy auta to sposób na poczucie pełnej kontroli i spokoju podczas korzystania z nowego SEAT-a. Wszystkie kwestie związane z serwisowaniem, likwidacją szkód, a także zapewnieniem mobilności są uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Dlaczego warto wybrać ten sposób finansowania?

Jedną z głównych zalet wynajmu długoterminowego jest stała miesięczna opłata. To oznacza, że nie musisz martwić się różnymi kosztami niespodziewanymi kosztami awarii. W opłacie zawarte są ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu, a także opcjonalnie pakiet opon. To wszystko sprawia, że jazda staje się bezstresowa.

Wszystkie usługi i koszty związane z samochodem masz objęte jedną stałą miesięczną opłatą. Nie musisz martwić się niespodziewanymi wydatkami na naprawy czy serwisowanie samochodu, ani też kosztami ubezpieczenia, które mogą wzrastać. W razie stłuczki czy awarii auta wystarczy poinformować o tym dostawcę usługi wynajmu, a nasi doradcy zajmą się wszystkimi formalnościami.

NAJEM długoterminowy samochodu CUPRA lub SEAT to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa. W ramach stałej miesięcznej opłaty masz zagwarantowane ubezpieczenie, serwis, assistance, przeglądy, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu oraz opcjonalnie pakiet opon. To wszystko pozwala cieszyć się jazdą bez żadnych obaw.

Wynajem długoterminowy samochodu SEAT lub CUPRA daje pełną kontrolę nad kosztami i pewność, że w razie stłuczki czy awarii samochodu, nasi doradcy pomogą zorganizować naprawę w ASO oraz zapewnić auto zastępcze.

Dla kogo wynajem długoterminowy auta SEAT lub CUPRA?

To rozwiązanie dedykowane dla osób, które chcą po prostu korzystać z SEAT-a lub CUPRY, nie martwiąc się o serwisowanie, naprawy, ubezpieczenie i zakup opon. To także doskonała opcja dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom nowoczesne i komfortowe samochody służbowe. Na zakończenie umowy wystarczy zwrócić CUPRĘ, a następnie możesz wziąć nową – już po roku. To elastyczność, której trudno znaleźć w tradycyjnych formach finansowania samochodu.

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
11-13 czerwca odbędą się testowe jazdy motocyklami na Dolnym Śląsku. Zarejestruj się już teraz!
11-13 czerwca odbędą się testowe jazdy motocyklami na Dolnym Śląsku. Zarejestruj się już teraz!
Marzysz o najnowszym Triumphie? Teraz nadarzyła się okazja, by przetestować motocykle marki.
Przygotowanie motocykla na zimę – krok po kroku
Przygotowanie motocykla na zimę – krok po kroku
Podczas zimy nie zawsze możliwe jest regularne jeżdżenie motocyklem. Dlatego warto zabezpieczyć swój jednoślad, tak by był sprawny jak najdłużej.
Usługi pozycjonowania adresowane do sklepów motocyklowych
Usługi pozycjonowania adresowane do sklepów motocyklowych
Brakuje ci klientów i odwiedzających twojego wirtualnego sklepu motocyklowego? Sprawdź, jak możesz to zmienić za pomocą odpowiedniego pozycjonowania.
Ostatnie wpisy