NAJEM sposobem na użytkowanie nowego SEAT-a i CUPRY

MOTOŚWIAT
NAJEM sposobem na użytkowanie nowego SEAT-a i CUPRY
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nowy SEAT lub CUPRA to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Jednak wybór odpowiedniego rozwiązania finansowego może stanowić wyzwanie. Warto rozważyć wynajem długoterminowy samochodu jako atrakcyjną alternatywę. W tym artykule przyjrzymy się zaletom tego rozwiązania i zdradzimy, dlaczego warto wybrać NAJEM z Volkswagen Financial Services dla swojego SEAT-a lub CUPRY.

NAJEM nowego SEAT-a i  CUPRY

Wynajem długoterminowy auta to sposób na poczucie pełnej kontroli i spokoju podczas korzystania z nowego SEAT-a. Wszystkie kwestie związane z serwisowaniem, likwidacją szkód, a także zapewnieniem mobilności są uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Dlaczego warto wybrać ten sposób finansowania?

Jedną z głównych zalet wynajmu długoterminowego jest stała miesięczna opłata. To oznacza, że nie musisz martwić się różnymi kosztami niespodziewanymi kosztami awarii. W opłacie zawarte są ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu, a także opcjonalnie pakiet opon. To wszystko sprawia, że jazda staje się bezstresowa.

Wszystkie usługi i koszty związane z samochodem masz objęte jedną stałą miesięczną opłatą. Nie musisz martwić się niespodziewanymi wydatkami na naprawy czy serwisowanie samochodu, ani też kosztami ubezpieczenia, które mogą wzrastać. W razie stłuczki czy awarii auta wystarczy poinformować o tym dostawcę usługi wynajmu, a nasi doradcy zajmą się wszystkimi formalnościami.

NAJEM długoterminowy samochodu CUPRA lub SEAT to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa. W ramach stałej miesięcznej opłaty masz zagwarantowane ubezpieczenie, serwis, assistance, przeglądy, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu oraz opcjonalnie pakiet opon. To wszystko pozwala cieszyć się jazdą bez żadnych obaw.

Wynajem długoterminowy samochodu SEAT lub CUPRA daje pełną kontrolę nad kosztami i pewność, że w razie stłuczki czy awarii samochodu, nasi doradcy pomogą zorganizować naprawę w ASO oraz zapewnić auto zastępcze.

Dla kogo wynajem długoterminowy auta SEAT lub CUPRA?

To rozwiązanie dedykowane dla osób, które chcą po prostu korzystać z SEAT-a lub CUPRY, nie martwiąc się o serwisowanie, naprawy, ubezpieczenie i zakup opon. To także doskonała opcja dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom nowoczesne i komfortowe samochody służbowe. Na zakończenie umowy wystarczy zwrócić CUPRĘ, a następnie możesz wziąć nową – już po roku. To elastyczność, której trudno znaleźć w tradycyjnych formach finansowania samochodu.

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pojemniki E2: Praktyczne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa
Pojemniki E2: Praktyczne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa
Pojemniki E2: Twoja firma, Twoja efektywność — odkryj nowoczesne rozwiązania.
Jak szlabany parkingowe mogą poprawić bezpieczeństwo na parkingach?
Jak szlabany parkingowe mogą poprawić bezpieczeństwo na parkingach?
W dzisiejszym artykule przedstawimy, w jaki sposób szlabany parkingowe wpływają na bezpieczeństwo w obrębie parkingów!
Segway: wodorowy motocykl stylizowany na maszynach z filmu „Tron”
Segway: wodorowy motocykl stylizowany na maszynach z filmu „Tron”
Za projekt odpowiedzialny jest startup Ninebot Inc., który w 2015 roku przejął markę Segway.
Ostatnie wpisy