Śląskie motocyklistki w słusznym celu

MOTOŚWIAT
Śląskie motocyklistki w słusznym celu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki po raz kolejny postanowiło wesprzeć potrzebujących. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczone na Śląskie hospicjum.

Jak wyjaśniła Izabela Piekło, prezes zarządu wspomnianego stowarzyszenia – pomysł kalendarza zrodził się wiele lat temu podczas jednego z naszych spotkań. Jesteśmy czynnymi motocyklistkami, jeździmy wiele, wiele lat na maszynach, spotykamy się i robimy różne rzeczy. Kiedyś wpadłyśmy na pomysł, by zrobić kalendarz – najpierw dla siebie, na ścianę. Ale później stwierdziłyśmy, że warto to wykorzystać na cele charytatywne i pomóc innym. I tak już pięć lat wydajemy kalendarz. Za każdym razem cel jest inny.

Koszt kalendarza zaczyna się od 35 zł – będzie go można nabyć w śląskich salonach motocyklowych, sklepach z akcesoriami motocyklowymi, lub zamówić wysyłkowo.

Warto wspomnieć, że motocyklistki samodzielnie zajmują się produkcją kalendarza – wymyślają koncepcję, szukają fotografa, makijażystki, pleneru i przede wszystkim modelek. Swoim działaniem wsparły już m.in. zpital Miejski w Sosnowcu, Szpital Miejski w Tychach, Dom Kulejących Aniołów w Piasku k. Pszczyny i Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Łącznie zebrały kwotę w wysokości 150 tysięcy złotych.

(Photo by Harley-Davidson on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najważniejsze zasady kulturalnego motocyklisty
Najważniejsze zasady kulturalnego motocyklisty
Motocykliści to naprawdę zżyta ze sobą grupa. Kierują się oni zasadami, których powinna przestrzegać każda osoba wsiadająca na motocykl. Czego się wystrzegać, prowadząc jednoślad?
Przyciemnianie szyb w samochodzie – wszystko co musisz wiedzieć!
Przyciemnianie szyb w samochodzie – wszystko co musisz wiedzieć!
W tym artykule dowiesz się wszelkich niezbędnych informacji, odnośnie procesu przyciemniania szyb, ceny, metod oraz innych istotnych rzeczy, które musisz wiedzieć przed wykonaniem usługi. Sprawdź koniecznie!
Azjatyckie modele quadów, które sprawdzą się w terenie
Azjatyckie modele quadów, które sprawdzą się w terenie
Azjatyckie modele quadów pobijają serca miłośników przygód w terenie. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Sprawdź!
Ostatnie wpisy