Fani jednośladów pomagają Ukrainie – w jaki sposób?

OnetraceWYDARZENIA

Fani jednośladów pomagają Ukrainie – w jaki sposób?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W sytuacji takiej jak wojna u naszych wschodnich sąsiadów słusznym i najbardziej ludzkim odruchem jest pomoc. Doskonale wiedzą o tym fani motocykli, którzy również wspierają Ukraińców.

Mistrzowski sezon debiutantów
Grupa motocyklowa Samcro zaprasza na otwarcie swojej siedziby!
Największe zloty motocyklistów w 2021 roku – co nas czeka?

Za naszą wschodnią granicą niestety wciąż trwa wojna wywołana przez rosyjską agresję. Jak w pomoc naszym sąsiadom zaangażowali się fani jednośladów?

24 lutego rozpoczęła się wojna w Ukrainie, której efektem jest dramat milionów mieszkańców tego kraju. Cała ta sytuacja nie powinna mieć miejsca w cywilizowanym świecie, więc staramy się pomagać na wszelki możliwy sposób. Doskonale wiedzą o tym fani jednośladów, którzy już od pierwszych dni tej wojny angażują się w pomoc Ukrainie.


Jeden z najprostszych sposobów pomocy naszym wschodnim sąsiadom to po prostu przesłanie pieniędzy, które zostaną użyte w optymalny sposób przez tamtejsze wojsko czy inne organy. W tym celu polskie środowisko motocyklowe stworzyło zbiórkę pt. „Motocykliści dla Ukrainy”. Jest ona organizowana przez Dobre Sklepy Motocyklowe i można znaleźć ją pod tym adresem – https://zrzutka.pl/r4vy7e. W pomoc zaangażowali się też motocykliści z lokalnych grup, którzy od końca lutego pomagają w zbiórkach potrzebnych przedmiotów i ich transporcie na granicę.

Zdj. główne: Yehor Milohrodskyi/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.