Fani jednośladów pomagają Ukrainie – w jaki sposób?

Fani jednośladów pomagają Ukrainie – w jaki sposób?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Za naszą wschodnią granicą niestety wciąż trwa wojna wywołana przez rosyjską agresję. Jak w pomoc naszym sąsiadom zaangażowali się fani jednośladów?

24 lutego rozpoczęła się wojna w Ukrainie, której efektem jest dramat milionów mieszkańców tego kraju. Cała ta sytuacja nie powinna mieć miejsca w cywilizowanym świecie, więc staramy się pomagać na wszelki możliwy sposób. Doskonale wiedzą o tym fani jednośladów, którzy już od pierwszych dni tej wojny angażują się w pomoc Ukrainie.


Jeden z najprostszych sposobów pomocy naszym wschodnim sąsiadom to po prostu przesłanie pieniędzy, które zostaną użyte w optymalny sposób przez tamtejsze wojsko czy inne organy. W tym celu polskie środowisko motocyklowe stworzyło zbiórkę pt. „Motocykliści dla Ukrainy”. Jest ona organizowana przez Dobre Sklepy Motocyklowe i można znaleźć ją pod tym adresem – https://zrzutka.pl/r4vy7e. W pomoc zaangażowali się też motocykliści z lokalnych grup, którzy od końca lutego pomagają w zbiórkach potrzebnych przedmiotów i ich transporcie na granicę.

Zdj. główne: Yehor Milohrodskyi/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach. 34-letni motocyklista zginął na miejscu…
Śmiertelny wypadek we Frydrychowicach. 34-letni motocyklista zginął na miejscu…
Do zdarzenia miało dojść w godzinach popołudniowych. Niedzielna przejażdżka motocyklem zakończyła się tragicznie.
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii  amerykańskiej marki
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki
Pan America to nietypowy motocykl w drzewie genealogicznym amerykańskiej marki. Turystyk na każdą drogę, który rusza właśnie w nieznany sobie teren.
Kiedy silnik motocykla należy oddać do remontu?
Jeśli częstotliwość usterek w Twoim jednośladzie wzrasta, oznacza to swoisty wyrok śmierci, a mianowicie - remont silnika. Kiedy zdecydować się na remont silnika? Czy jest to opłacalne? Sprawdź.
Ostatnie wpisy