Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]

OnetraceWYDARZENIA

Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sierpień to ważny miesiąc dla fanów jednośladów – w całej Polsce w tym okresie aż roi się od świetnych wydarzeń z motocyklami w roli głównej!

Wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu 2022!
Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Czy motocykliści mogą jechać koło siebie? Jak to robić bezpiecznie?

Latem możemy na motocyklowej mapie Polski wyróżnić naprawdę wiele ciekawych eventów. Oto sierpniowa lista najważniejszych wydarzeń!

Rajdy motocyklowe – co czeka nas w sierpniu?

Sezon motocyklowy w pełni – nie powinno więc dziwić nas to, iż w sierpniu możemy oczekiwać wielu świetnych wydarzeń dla fanatyków jednośladów. Gdzie więc najlepiej udać się ze swoim motorem w przyszłym miesiącu? Opcji jest naprawdę wiele!

4 sierpnia w malowniczym Karpaczu rozpoczyna się XV Polish Bike Week, gdzie poza koncertami oraz paradą motocykli będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson. Już 6 sierpnia zaś w Kielcach rozpocznie się Świętokrzyski Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. 12 sierpnia to data rozpoczęcia zlotu w Chmielnikach, zaś 19 sierpnia w Żywcu odbędzie się Moto Rock Festiwal. Nie można również zapomnieć o Świdniku – 26 sierpnia rozpocznie się Zlot Motocykli WSK, a tego samego dnia w Zbicznie odbędzie się Moto-Camping Brobikers.

Zdj. główne: Kelly Sikkema/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.