Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]

OnetraceWYDARZENIA

Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sierpień to ważny miesiąc dla fanów jednośladów – w całej Polsce w tym okresie aż roi się od świetnych wydarzeń z motocyklami w roli głównej!

Wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu 2022!
Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Jak jeździć w grupie z początkującym motocyklistą? Kilka ważnych zasad!

Latem możemy na motocyklowej mapie Polski wyróżnić naprawdę wiele ciekawych eventów. Oto sierpniowa lista najważniejszych wydarzeń!

Rajdy motocyklowe – co czeka nas w sierpniu?

Sezon motocyklowy w pełni – nie powinno więc dziwić nas to, iż w sierpniu możemy oczekiwać wielu świetnych wydarzeń dla fanatyków jednośladów. Gdzie więc najlepiej udać się ze swoim motorem w przyszłym miesiącu? Opcji jest naprawdę wiele!

4 sierpnia w malowniczym Karpaczu rozpoczyna się XV Polish Bike Week, gdzie poza koncertami oraz paradą motocykli będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson. Już 6 sierpnia zaś w Kielcach rozpocznie się Świętokrzyski Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. 12 sierpnia to data rozpoczęcia zlotu w Chmielnikach, zaś 19 sierpnia w Żywcu odbędzie się Moto Rock Festiwal. Nie można również zapomnieć o Świdniku – 26 sierpnia rozpocznie się Zlot Motocykli WSK, a tego samego dnia w Zbicznie odbędzie się Moto-Camping Brobikers.

Zdj. główne: Kelly Sikkema/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.