Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!

Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykle to przepiękna pasja, którą warto się dzielić z innymi zapaleńcami, a nie ma lepszego na to miejsca niż zloty motocyklowe. Jakie wydarzenia czekają nas w 2022 roku?

Sezon jest już coraz bliżej i są za nami pierwsze dni w tym roku, w których temperatura w niektórych miejscach kraju osiągała nawet 15 stopni Celsjusza. Warto więc przygotować się już na to, co czeka nas niebawem, gdy zrobi się cieplej, a jednoślady wyjadą na ulice. Mowa oczywiście o zlotach. 

W 2022 roku można sezon rozpocząć w górach, a dokładniej w Szczyrku, gdzie w dniach 23–24 kwietnia odbędzie się regionalne otwarcie sezonu moto 2022. Czerwiec można z kolei spędzić w Rawiczu, gdzie odbywać się będą zloty Moto Niedźwiedź połączone z koncertami artystów. Jeśli marzy Ci się wycieczka poza granice kraju, warto pomyśleć nad odwiedzeniem Berlina. W stolicy Niemiec, a dokładniej na terenach Ogrodu Letniego Targów Berlińskich, w dniach 2–3 lipca odbędą się Motorrad Days 2022. 

Źródło: pixabay.com/Justacz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Belus 30.03.2022

    Żadnych publicznych zlotów w PL.. Byłem na dwóch. W Opalenicy i w Polanowie. Pijane towarzystwo..wściekła muzyka, bójka w Opalenicy.. Smród tytoniu i tony śmieci rano.. Jakieś stragany ze skórzanymi gadżetami, ryk silników, spaliny..tzw. palenie gumu..jakiś relikt z poprzedniej epoki chyba.. No i obowiązkowo jakieś msze z czarnymi..

Rekomendowane
Motocyklem na Mazury – gdzie najlepiej się wybrać?
Motocyklem na Mazury – gdzie najlepiej się wybrać?
Wielu z nas uwielbia wręcz klimat Mazur. Można to oczywiście połączyć z jazdą motocyklem. Oto propozycje kilku malowniczych tras w tym rejonie!
Yamaha z atrakcyjnym prezentem. Do każdej 125-tki dorzuci voucher!
Yamaha z atrakcyjnym prezentem. Do każdej 125-tki dorzuci voucher!
Akcja pt. "Startuj z Dobrymi Nawykami" trwa. Klienci otrzymają darmowy voucher na 2 lub 4-godzinne szkolenie w zależności od tego, czy właściciel wybrał skuter bądź motocykl.
Jak kupić dobry akumulator do motocykla? Zobacz nasz poradnik
Jak kupić dobry akumulator do motocykla? Zobacz nasz poradnik
Twój jednoślad nie chce odpalić po zimowaniu? Przyczyną najprawdopodobniej jest niesprawny akumulator, czas więc na zakup nowego – ale jaki wybrać?
Ostatnie wpisy