Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!

Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykle to przepiękna pasja, którą warto się dzielić z innymi zapaleńcami, a nie ma lepszego na to miejsca niż zloty motocyklowe. Jakie wydarzenia czekają nas w 2022 roku?

Sezon jest już coraz bliżej i są za nami pierwsze dni w tym roku, w których temperatura w niektórych miejscach kraju osiągała nawet 15 stopni Celsjusza. Warto więc przygotować się już na to, co czeka nas niebawem, gdy zrobi się cieplej, a jednoślady wyjadą na ulice. Mowa oczywiście o zlotach. 

W 2022 roku można sezon rozpocząć w górach, a dokładniej w Szczyrku, gdzie w dniach 23–24 kwietnia odbędzie się regionalne otwarcie sezonu moto 2022. Czerwiec można z kolei spędzić w Rawiczu, gdzie odbywać się będą zloty Moto Niedźwiedź połączone z koncertami artystów. Jeśli marzy Ci się wycieczka poza granice kraju, warto pomyśleć nad odwiedzeniem Berlina. W stolicy Niemiec, a dokładniej na terenach Ogrodu Letniego Targów Berlińskich, w dniach 2–3 lipca odbędą się Motorrad Days 2022. 

Źródło: pixabay.com/Justacz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Belus 30.03.2022

    Żadnych publicznych zlotów w PL.. Byłem na dwóch. W Opalenicy i w Polanowie. Pijane towarzystwo..wściekła muzyka, bójka w Opalenicy.. Smród tytoniu i tony śmieci rano.. Jakieś stragany ze skórzanymi gadżetami, ryk silników, spaliny..tzw. palenie gumu..jakiś relikt z poprzedniej epoki chyba.. No i obowiązkowo jakieś msze z czarnymi..

Rekomendowane
Harley-Davidson wycofuje się z planów elektryfikacji
Harley-Davidson wycofuje się z planów elektryfikacji
Jak głosi oficjalna strona internetowa producenta, dawne plany firmy są nieaktualne, a nowe zostaną przedstawione już na początku 2021 roku.
Triumph pracuje nad elektrykiem z szybko ładującym się akumulatorem
Triumph pracuje nad elektrykiem z szybko ładującym się akumulatorem
Jeśli inżynierom uda się stworzyć opisywany system, TE-1 bardzo szybko stałby się rozchwytywanym towarem na rynku.
Sytuacje, kiedy lepiej jest oddać auto do skupu
Sytuacje, kiedy lepiej jest oddać auto do skupu
Masz niesprawne auto lub samochód mocno pokiereszowany w wypadku? Przekonaj się, czy opłaca się go sprzedawać, czy lepiej oddać na skup.
Ostatnie wpisy