Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!

Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykle to przepiękna pasja, którą warto się dzielić z innymi zapaleńcami, a nie ma lepszego na to miejsca niż zloty motocyklowe. Jakie wydarzenia czekają nas w 2022 roku?

Sezon jest już coraz bliżej i są za nami pierwsze dni w tym roku, w których temperatura w niektórych miejscach kraju osiągała nawet 15 stopni Celsjusza. Warto więc przygotować się już na to, co czeka nas niebawem, gdy zrobi się cieplej, a jednoślady wyjadą na ulice. Mowa oczywiście o zlotach. 

W 2022 roku można sezon rozpocząć w górach, a dokładniej w Szczyrku, gdzie w dniach 23–24 kwietnia odbędzie się regionalne otwarcie sezonu moto 2022. Czerwiec można z kolei spędzić w Rawiczu, gdzie odbywać się będą zloty Moto Niedźwiedź połączone z koncertami artystów. Jeśli marzy Ci się wycieczka poza granice kraju, warto pomyśleć nad odwiedzeniem Berlina. W stolicy Niemiec, a dokładniej na terenach Ogrodu Letniego Targów Berlińskich, w dniach 2–3 lipca odbędą się Motorrad Days 2022. 

Źródło: pixabay.com/Justacz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Belus 30.03.2022

    Żadnych publicznych zlotów w PL.. Byłem na dwóch. W Opalenicy i w Polanowie. Pijane towarzystwo..wściekła muzyka, bójka w Opalenicy.. Smród tytoniu i tony śmieci rano.. Jakieś stragany ze skórzanymi gadżetami, ryk silników, spaliny..tzw. palenie gumu..jakiś relikt z poprzedniej epoki chyba.. No i obowiązkowo jakieś msze z czarnymi..

Rekomendowane
Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?
Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?
Czy wiesz, jak prawidłowo ułożyć ciało podczas skręcania motocyklem, aby zachować bezpieczeństwo? Podpowiadamy!
To praktycznie pewne – w Polsce pojawi się 100 nowych fotoradarów.
To praktycznie pewne – w Polsce pojawi się 100 nowych fotoradarów.
Wracamy do lat 2007-2014? Na to, niestety, wygląda. Ministerstwo Infrastruktury zainstaluje w kraju 100 nowych urządzeń do kontroli prędkości. Co więcej, przepisy dotyczące mandatów z fotoradarów mają być bardziej surowe!
Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]
Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]
Sierpień to ważny miesiąc dla fanów jednośladów – w całej Polsce w tym okresie aż roi się od świetnych wydarzeń z motocyklami w roli głównej!
Ostatnie wpisy