14-letni motocyklista zginął podczas wyścigu

14-letni motocyklista zginął podczas wyścigu
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Z Hiszpanii napłynęły dramatycznie wiadomości. Na torze Motorland aragon doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem nastoletniego Hugo Millana. Chłopiec został przetransportowany do szpitala helikopterem, jednak pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

O śmierci zawodnika poinformowała na Twitterze akademia talentów Cuna de Campeones, do której należał 14-latek. Hugo Millan zajmował trzecie miejsce w European Talent Cup. Niestety, był to ostatni wyścig młodego chłopaka.

Do tragedii doszło na 13 okrążeniu przed metą. Zawodnik ucierpiał w wypadku, jednak nie była to bezpośrednia przyczyna śmierci. Kiedy 14-latek próbował opuścić tor o własnych siłach, w jego pojazd wjechał Polak, Oleg Pawelec. Koło uderzyło w szyję oraz plecy Hiszpana.

Sędziowie natychmiast przerwali wyścig i rozpoczęła się walka o życie nastolatka. Ze względu na liczne obrażenia ciała zdecydowano się przetransportować chłopca helikopterem do szpitala w Saragossie. Pomimo prób, nie udało się uratować Hiszpana.

(Fot. materiały prasowe)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych
Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych
Przed wsiadaniem na motocykl warto pomyśleć dwa razy. Boleśnie przekonał się o tym 37-letni mężczyzna z powiatu skierniewickiego. Miejmy nadzieję, że zapamiętą tę lekcję do końca życia.
Czym do ślubu w 2023? Trendy ślubne
Czym do ślubu w 2023? Trendy ślubne
Jaki samochód do ślubu wybrać w 2023 roku?
Finansowanie aut firmowych – jakie są ich rodzaje?
Finansowanie aut firmowych – jakie są ich rodzaje?
Zbudowanie floty firmowej to niewątpliwie ogromna inwestycja. Nic więc dziwnego, że dla początkujących i małych firm zakup nawet jednego auta to decyzja, którą przedsiębiorcy muszą poważnie rozważyć i dostosować do potrzeb, budżetu i celów firmy.
Ostatnie wpisy